USA - levné letenky do New Yorku 9.990,- kč

Nahromadila se nám tady pěkná řádka akčních letenek do New Yorku, které je možno aktuálně objednávat a stojí za to si je nenechat uniknout. Minimálně nějaký tarif na letenky do USA se bude hodit snad každému zájemci o tento zaoceánský let. Nynější akční zpáteční letenky New York je možné zaknihovávat  již od ceny 9.990,- kč!

Tak a hurá na to! Prvně zmíněné akční letenky do New Yorku  za 9.990,- kč spadají pod lety aerolinek Delta Air Lines s odlety z Dublinu. Další možnost je objednat si levné letenky do New Yorku z Varšavy za 10.990,- kč (Air Berlin). Za částku 11.640,- kč je možné letět levně do New Yorku z Krakova, opět s Air Berlin.

Chceme letenky do New Yorku s odletem z Prahy? Můžete využít akční letenky New York s odletem z Prahy za 14.990,- kč v tarifu aerolinek Lufthansa. Poslední akční volbou můžou být levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy v režii TAP Air Portugal za 15.150,- kč. Vše jsou to akční letenky.

Jak to vypadá s termíny? Pro lepší přehlednost zde nebudeme vypisovat konkrétní období, v kterém je možné absolvovat levné lety (při aktuální rezervaci), ty naleznete na konkrétních odkazech níže. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí akční kalendář pro zvolenou možnost, neváhejte!

- rezervace letenky New York - USA 9.990,- kč (z Dublinu, říjen - březen)

- rezervace letenky New York - USA 10.990,- kč (z Varšavy, listopad - březen)

- rezervace letenky New York - USA 11.640,- kč (z Krakova, listopad - březen)

- rezervace letenky New York - USA 14.990,- kč (z Prahy, listopad - únor)

- rezervace letenky New York - USA 15.150,- kč (z Prahy, září - březen)

Destinace

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.