USA - levné letenky do New Yorku 7.957,- kč

Byť jsme tu předevčírem měli aktuální tip na levné letenky do New Yorku, dáme si ho dnes znovu. Máme tady tip na letenky za senzační cenu s kombinovaným letem. Právě se nabízí za cenu 7.957,- kč včetně tax a poplatků levné letenky do New Yorku v kombinovaném tarifu leteckých společností KLM a Air France pro lety Dublin - New York / New York - Madrid.

Jako nejbliž se jevící data pro zlevněné lety do New Yorku jsou na měsíc únor. Konkrétní příklad zaknihování levné letenky do USA najdete níže, pod odkazem na rezervaci.

Info k letu - start na letišti Dublin Arpt, Dublin, Irsko s mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (poletíte-li do 13:30h je mezipřistání jen hodinu a 20 minut. Přílet je na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy.

Počítejte s tím, že tarif KLM + Air France na rezervací levné letenky do New Yorku v kombinovaném tarifu bude k mání jen pár hodin, takže kdo si pospíší, má šanci na levnou letenku.

Ubytování: přehled hotelů v New Yorku se slevou až 80% najdete zde, určitě stojí za to se mrknout.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.