USA - levné letenky do New Yorku 7.406,- kč

Můžeme se těšit s dalšího příchozího tipu, který nabízí doprodejové levné letenky do USA. V kombinaci dopravců LOT Polish Airlines a Virgin Atlantic Airways si nyní zaknihujeme zpáteční levné letenky do New Yorku za cenu 7.406,- s taxami i poplatky. Letenky jsou k dispozici s odletem z polské Varšavy a návratem do Manchesteru, nebo do skotského Edinburghu.

Termínů s levnými letenkami ve zmiňovaném tarifu skutečně není mnoho. Jako příklad bookingu levné letenky do New Yorku budiž uvedeno datum 15.5. - 25.5. s návratem do Manchesteru, případně na stejné datum s návratem do Edinburghu.

Jelikož jde o poslední levné letenky s uvedenou cenou, je velmi pravděpodobné, že za nedlouho již bude cena letenky podstatně vyšší. Potvrdíte-li si dostupnost letu a ceny, je více než nutné ihned bookovat letenky.

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Manchesteru

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Edinburghu

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.