USA - levné letenky do New Yorku 7.406,- kč

Můžeme se těšit s dalšího příchozího tipu, který nabízí doprodejové levné letenky do USA. V kombinaci dopravců LOT Polish Airlines a Virgin Atlantic Airways si nyní zaknihujeme zpáteční levné letenky do New Yorku za cenu 7.406,- s taxami i poplatky. Letenky jsou k dispozici s odletem z polské Varšavy a návratem do Manchesteru, nebo do skotského Edinburghu.

Termínů s levnými letenkami ve zmiňovaném tarifu skutečně není mnoho. Jako příklad bookingu levné letenky do New Yorku budiž uvedeno datum 15.5. - 25.5. s návratem do Manchesteru, případně na stejné datum s návratem do Edinburghu.

Jelikož jde o poslední levné letenky s uvedenou cenou, je velmi pravděpodobné, že za nedlouho již bude cena letenky podstatně vyšší. Potvrdíte-li si dostupnost letu a ceny, je více než nutné ihned bookovat letenky.

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Manchesteru

- online rezervace levné letenky New York (USA) - návrat do Edinburghu

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.