USA - léto 2014 ↔ přímé lety z Prahy do New Yorku 15.404,- kč

Dlouhé zaoceánské lety jsou zajisté vyčerpávající záležitostí, vybrat si tarif nesoucí ideální podmínky zaručující pohodlí na takové trase nemusí být zrovna jednoduchou záležitostí, samozřejmě za předpokladu, nevytasíme-li za letenky tučnou sumičku peněz, obzvláště za letní termíny. Kompromis přichází od americké aerolinky Delta Airlines v podobě levných letenek do New Yorku z Prahy v přímých spojích a za působivé ceny!

Ano, čtěte správně, konečně jsme se dočkali, přímé spoje do USA nyní konečně pořídíme také v akční nabídce a s výběrem termínů z letového kalendáře. Ptáte se, kolik je ta kýžená cena za zpáteční letenky New York z Prahy v přímých letech? Je to 15.404,- kč i s poplatky, což je jen o nemálo vyšší cena, než akční letenky do New Yorku s jedním nebo dvěma mezipřistáními na trase.

Dostupnost - přímé lety: Akční kalendář s letenkami do USA nenajdete na stránkách Delty. Ten jsme pro vás nechali připravit na míru s českým prodejcem letenek pelikán. Odkaz na kalendář je umístěn pod linkem "kalendář" na konci letenkového reportu. Teď už konečně nahlédněme do zmiňovaného kalendáře a mrkneme na lety. Nutno podotknout, není jich přebytek. Zahrnuto je období pro rezervaci levné letenky do New Yorku od 23. května 2014 do 21. srpna 2014.

Podrobnější informace k letové trase: Odlet z českého letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika vypravuje letecká společnost John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Totéž vás čeká i na zpáteční cestě New York - Praha.

Tip: Právě teď máte jedinečnou příležitost objednat si akční letenky do USA na léto z Prahy a to vše okořeněno lety bez mezipřistání. Letenky nejen do New Yorku na léto se běžně šplhají do závratných výšin. Radíme proto všem, objednete si tuto jedinečnou letenku včas, třeba odlety v srpnu už jsou skoro kompletně vyprodány, tak neváhejte!

↔ New York - USA z Prahy 15.404,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.