USA - léto 2014 ↔ přímé lety z Prahy do New Yorku 15.404,- kč

Dlouhé zaoceánské lety jsou zajisté vyčerpávající záležitostí, vybrat si tarif nesoucí ideální podmínky zaručující pohodlí na takové trase nemusí být zrovna jednoduchou záležitostí, samozřejmě za předpokladu, nevytasíme-li za letenky tučnou sumičku peněz, obzvláště za letní termíny. Kompromis přichází od americké aerolinky Delta Airlines v podobě levných letenek do New Yorku z Prahy v přímých spojích a za působivé ceny!

Ano, čtěte správně, konečně jsme se dočkali, přímé spoje do USA nyní konečně pořídíme také v akční nabídce a s výběrem termínů z letového kalendáře. Ptáte se, kolik je ta kýžená cena za zpáteční letenky New York z Prahy v přímých letech? Je to 15.404,- kč i s poplatky, což je jen o nemálo vyšší cena, než akční letenky do New Yorku s jedním nebo dvěma mezipřistáními na trase.

Dostupnost - přímé lety: Akční kalendář s letenkami do USA nenajdete na stránkách Delty. Ten jsme pro vás nechali připravit na míru s českým prodejcem letenek pelikán. Odkaz na kalendář je umístěn pod linkem "kalendář" na konci letenkového reportu. Teď už konečně nahlédněme do zmiňovaného kalendáře a mrkneme na lety. Nutno podotknout, není jich přebytek. Zahrnuto je období pro rezervaci levné letenky do New Yorku od 23. května 2014 do 21. srpna 2014.

Podrobnější informace k letové trase: Odlet z českého letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika vypravuje letecká společnost John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Totéž vás čeká i na zpáteční cestě New York - Praha.

Tip: Právě teď máte jedinečnou příležitost objednat si akční letenky do USA na léto z Prahy a to vše okořeněno lety bez mezipřistání. Letenky nejen do New Yorku na léto se běžně šplhají do závratných výšin. Radíme proto všem, objednete si tuto jedinečnou letenku včas, třeba odlety v srpnu už jsou skoro kompletně vyprodány, tak neváhejte!

↔ New York - USA z Prahy 15.404,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety