USA - letenky do New Yorku z Prahy na červenec a srpen 15.793,- kč

Nenechte se zmást mylnými informacemi, zpáteční levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy na hlavní letní sezónu se dají sehnat na pár vybraných termínů i pod 16 tisíc korun, sice termínů není přebytek, ale i přesto se dá snadno levná letenka rezervovat. Za cenu 15.790,- kč se nám nabízí letenky do New Yorku na červenec a srpen, takže nemusíte cestovat pro odlet do vzdálenějších destinací.

Pojďme si konkrétní možnosti zaknihování levné letenky do New Yorku na léto rozebrat podrobněji. Za cenu 15.790,- kč je k mání na datum 16.8. - 19.8. letenka do New Yorku v kombinaci dopravců Českých Aerolinií (ČSA) a francouzského Air France s mezipřistáním v Nice. Další výhodné datum pro booking levné letenky do USA na léto je na datum 19.8. - 26.8. Let v tarifu SAS Scandinavian Airlines s cenou 16.199,- kč.

Přeskočili jsme letenky na červenec, není to z důvodu, že bychom zapoměli, ale z důvodu, že levné letenky do New Yorku na srpen vychází o něco málo levněji. Teď už k levným letenkám na červenec. Na datum 28.6. - 30.7. jsou tu levné letenky do New Yorku za cenu 15.973,- kč. Tarif je kombinací dopravců České Aerolinie, Jet Airways a Brussel Airlines. Poslední možnost jsou levné letenky na 29.6. - 28.7. s cenou 16.906,- kč v tarifu ČSA, Alitalia a Air France.

Náhledy a ukázky cen s možností zaknihování levné letenky najdete na následujících odkazech. Ceny jsou aktuální v době zveřejnění, tarify je potřeba bookovat ihned.

- online rezervace levné letenky do New Yorku z Prahy 15.790,- kč (červenec)

- online rezervace levné letenky do New Yorku z Prahy 16.199,- kč (srpen)

- online rezervace levné letenky do New Yorku z Prahy 15.973,- kč (červenec)

- online rezervace levné letenky do New Yorku z Prahy 16.906,- kč (srpen)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.