USA - Kalifornie - letenky San Francisco, Los Angeles 10.630,- kč

Po akcích Virgin Atlantic Airways na levné letenky do New Yorku s cenou od 7.450,- i s poplatky by se mohlo zdát, že aerolinka už podobnou akci v nejbližší době nebude opakovat. Je to ovšem mylná představa. Letecká společnost vytahuje další trumf v podobě dvou akcí na levné letenky do Kalifornie za ceny okolo deseti tisíc kč.

Mrkněme na akce podrobněji. Máme tu zpáteční levné letenky San Francisco ve dvou variantách. První umožňuje letět za cenu 10.630,- kč trasu z Varšavy do San Francisca a zpět ze San Francisca do Manchesteru. Druhá možnost je zabookovat si levné letenky San Francisco s odletem z Prahy (trasa Praha - San Francisco a zpět San Francisco - Manchester) za cenu 11.980,- kč i s poplatky.

Dále můžeme využít akce na zpáteční levné letenky do Los Angeles. Za cenu 10.630,- kč tu máme letenky z Varšavy do Los Angeles a z Los Angeles zpět do Manchesteru. Alternativa na levné letenky do Los Angeles s odletem z Prahy za 12.240,- kč (trasa Praha - Los Angeles a zpáteční Los Angeles - Manchester).

Dostupnost: levné lety je možné podnikat v termínech obsažených v akčním kalendáři v období od listopadu až do konce března. Detailnější informace o dostupných letech a online stav volných termínů získáte kliknutím na příslušný odkaz pro rezervaci levné letenky do USA.

Tip: nemějte obavu ze zpátečního letu do Manchesteru, vždyť jednosměrnou letenku Manchester - Praha pořídíte například na listopad v nízkonákladovém tarifu aerolinek Jet2 už za 730,- kč i s poplatky.

- rezervace letenky San Francisco - USA 10.630,- kč (z Varšavy)

- rezervace letenky Los Angeles - USA 10.680,- kč (z Varšavy)

- rezervace letenky San Francisco - USA 11.980,- kč (z Prahy)

- rezervace letenky Los Angeles - USA 12.240,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.