US Airways - USA - levné letenky do Miami 9.880,- kč

Na poměrně širokou škálu termínů tady máme levné letenky do USA v akční nabídce americké letecké společnosti US Airways. Pro všechny zájemce o levné lety na Floridu je tady dobrá zpráva, levné letenky do Miami jsou dostupné za cenu 9.880,- kč včetně tax a poplatků s odletem ze španělského Madridu a návratem do stejného města.

Teď už k termínům. Rezervovat si letenky do Miami a podniknout tak levné lety na Floridu máte možnost už od tohoto měsíce! Zabookujte si levné letenky do USA (Miami - Florida) v období od 24. ledna až do 31. května. Bližší informace k dostupnosti letů, včetně letového kalendáře získáte kliknutím na odkaz na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Zlevněný tarif aerolinek US Airways bude dostupný jakožto všechny letošní akční letenky, jenom pár dní, takže se vyplatí vybírat svižně.

Ubytování na Floridě: Nebývá pravdou, že na Floridě neseženete levnější ubytování. Každý hotel totiž sem tam vyhlašuje cenové akce, díky kterým můžete např. na hotelu ušetřit hodně slušné penízky. Doporučujeme prostudovat tuto akční nabídku.

Alternativa: letenky Praha - Miami (zpáteční) 13.100,- kč

Online rezervace levné letenky Miami (Florida - USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.