US Airways - USA - levné letenky do Miami 9.880,- kč

Na poměrně širokou škálu termínů tady máme levné letenky do USA v akční nabídce americké letecké společnosti US Airways. Pro všechny zájemce o levné lety na Floridu je tady dobrá zpráva, levné letenky do Miami jsou dostupné za cenu 9.880,- kč včetně tax a poplatků s odletem ze španělského Madridu a návratem do stejného města.

Teď už k termínům. Rezervovat si letenky do Miami a podniknout tak levné lety na Floridu máte možnost už od tohoto měsíce! Zabookujte si levné letenky do USA (Miami - Florida) v období od 24. ledna až do 31. května. Bližší informace k dostupnosti letů, včetně letového kalendáře získáte kliknutím na odkaz na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Zlevněný tarif aerolinek US Airways bude dostupný jakožto všechny letošní akční letenky, jenom pár dní, takže se vyplatí vybírat svižně.

Ubytování na Floridě: Nebývá pravdou, že na Floridě neseženete levnější ubytování. Každý hotel totiž sem tam vyhlašuje cenové akce, díky kterým můžete např. na hotelu ušetřit hodně slušné penízky. Doporučujeme prostudovat tuto akční nabídku.

Alternativa: letenky Praha - Miami (zpáteční) 13.100,- kč

Online rezervace levné letenky Miami (Florida - USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety