United Airlines - USA - levné letenky Philadelphia 11.965,- kč

*** update - doplněn kalendář *** Ještě necelý měsíc je tady šance pořídit levné letenky do Philadelphie, největšího města Pensylvánie za cenu 11.965,- kč s taxami i poplatky. Tarif se bude hodit všem cestujícím, kteří preferují letenky Philadephia s odletem z nedaleké Vídně za podstatně sníženou cenu. Cena je včetně zpáteční letenky!

Dostupnost: zlevněný tarif v českém systému United Airlines levné letenky do USA (Philadeplhia) je dostupný pro lety v termínech od 1. listopadu až do 31. března 2014. Nabídka zatím neobsahuje kalendář pro výběr, takže si letenky musíte vyhledat. Jako příklad budiž uveden listopadový termín, najdete ho na konci zprávy.

Informace k letu: Na výběr jsou dvě možností rezervace levné letenky Philadelphia z Vídně. Jako druhou lze zvolit i alternativu kombinovanou s vlakem Amtrak. Podle zvolené volby jsou přílety buď na letiště Philadelphia (PHL), nebo na Philadelphia Rail Station (ZFL), USA.

Tip: Letět z Vídně do Philadelphie se v této chvíli vyplatí i s ohledem na nízkou frekvenci výhodných příležitostí pro vycestování do tohoto pensylvánského města. Podmínky pro levné lety do USA (Philadelphia) s United Airlines platí do 30. září.

- rezervace letenky Philadelphia - USA 11.965,- kč (z Vídně)

- rezervace letenky Philadelphia - USA 11.965,- kč (z Vídně, letadlo+ vlak)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.