United Airlines - USA - levné letenky Houston z Vídně 13.504,- kč

Nevadí vám případné přespání na letišti? Naplánujte si levný let do Texasu z Vídně! Přicházíme se zajímavou nabídkou na levné letenky do USA, tentokrát si můžeme objednávat levné letenky do texaského Houstonu s odlety z Vídně za cenu 13.504,- kč s taxami i poplatky. V ceně je zahrnut také zpáteční let z Houstonu do Vídně. Vypravuje aerolinka United Airlines.

Zvýhodněné lety do Houstonu tady máme asi jako šafránu, pojďme se tedy podívat podrobněji, na kdy je ideální objednávat levné letenky do Texasu. V současné době se vyplatí rezervace levné letenky do Houstonu na únorové termíny příštího roku (2014), lépe řečeno, letenky do USA (Houston) v tarifu United Airlines je možné zaknihovávat s odlety již od října 2013. Na konci zprávy najdete ukázku na únor.

Stručné informace k výhodnému letu do Ameriky (Houston) - odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA (1h 45min) a příletem na George Bush Intercontinental, Houston, USA. Případně ani mezipřistání při zpátečním letu v Chicagu nemusí trvat dlouho (již od 1h 27min.

Tip: levné lety do Houstonu z dobře dostupné Vídně, nebo i jiných měst jsou k mání opravdu velmi málo, vyplatí se tedy okamžitě jednat. Bohužel to nejsou akční letenky s kalendářem, ale jen pár vybraných dat pro levný let v uvedeném měsíci, nicméně i přesto je volných levných letenek dostatek, tak neváhejte!

Online rezervace levné letenky Houston (Texas - USA)

- alternativa levných letenek do Houstonu z Prahy 14.480,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.