United Airlines - USA - levné letenky Cleveland 12.795,- kč

Poprvé v našich tipech můžeme spatřit letenky do Clevelandu, amerického města nacházejícího se 100 km západně od hranice s Pensylvánií. Cleveland je druhé největší město Ohia, ležící na jižní straně břehu jezera Erie. Přinášíme tip na zpáteční levné letenky Cleveland s odletem z polské Varšavy za cenu 12.795,- kč včetně tax a poplatků.

Chcete-li letět levně do Clevelandu v brzké době, máte vyhráno. Tarif s touto cenou je totiž možné objednávat už od začátku listopadu. Jako příklad budiž uvedeno datum např. 5. - 13.11. Linku z Varšavy do Clevelandu je možné nyní naplánovat levný let na volné termíny až do začátku příštího jara.

Info k letu do USA (Cleveland - Ohio) na křídlech United Airlines: Odlétá se z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Přílet je na letiště Hopkins Intl Arpt, Cleveland, Spojené Státy Americké (USA). Po stejné trase i zpět.

Tip: Máte-li to namířeno do Ohia, leťte s United Airlines. Zpáteční levné letenky Cleveland jsou k dostání zřídkakdy, vyplatí se tedy s bookovat levné letenky co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Cleveland - USA 12.795,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.