United Airlines - USA - levné letenky Cleveland 12.795,- kč

Poprvé v našich tipech můžeme spatřit letenky do Clevelandu, amerického města nacházejícího se 100 km západně od hranice s Pensylvánií. Cleveland je druhé největší město Ohia, ležící na jižní straně břehu jezera Erie. Přinášíme tip na zpáteční levné letenky Cleveland s odletem z polské Varšavy za cenu 12.795,- kč včetně tax a poplatků.

Chcete-li letět levně do Clevelandu v brzké době, máte vyhráno. Tarif s touto cenou je totiž možné objednávat už od začátku listopadu. Jako příklad budiž uvedeno datum např. 5. - 13.11. Linku z Varšavy do Clevelandu je možné nyní naplánovat levný let na volné termíny až do začátku příštího jara.

Info k letu do USA (Cleveland - Ohio) na křídlech United Airlines: Odlétá se z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Přílet je na letiště Hopkins Intl Arpt, Cleveland, Spojené Státy Americké (USA). Po stejné trase i zpět.

Tip: Máte-li to namířeno do Ohia, leťte s United Airlines. Zpáteční levné letenky Cleveland jsou k dostání zřídkakdy, vyplatí se tedy s bookovat levné letenky co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Cleveland - USA 12.795,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.