Ukraine International Airlines - Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.090,- kč

Toužíte po návštěvě Gruzie? Pro všechny zájemce na letenky do tohoto státu v jihozápadní Asii na hranicích Evropy přichází dobrá zpráva. Ukrajinská letecká společnost Ukraine Internatinal Airlines nyní nabízí v českém rezervačním systému levné letenky do Tbilisi za cenu 4.090,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do Varšavy.

Letenky do Tbilisi jsou tím pádem nyní k dostání ještě levněji, než to bylo u únorové akce, která nabízela levné letenky do gruzie za cenu 4.690,- kč s poplatky. Tyto akční letenky jsou aktuálně dostupné na termíny od 12. dubna do 31. května.

Popis letu: let do Gruzie s jedním mezipřistáním startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistání je na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a činí 1h 50min. Přílet je na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let rovněž s mezipřistáním v Kyjevě a příletem na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: zdá se vám problém, že u tohoto tarifu na levné letenky do Gruzie vede zpáteční let do polské Varšavy? Vězte, že není. Kromě vlakového spojení do ČR doporučujeme objednat si levnou mezinárodní autobusovou jízdenku z Varšavy do Prahy, nebo jiného českého města za pár stovek.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.