Ukraine International Airlines - Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.090,- kč

Toužíte po návštěvě Gruzie? Pro všechny zájemce na letenky do tohoto státu v jihozápadní Asii na hranicích Evropy přichází dobrá zpráva. Ukrajinská letecká společnost Ukraine Internatinal Airlines nyní nabízí v českém rezervačním systému levné letenky do Tbilisi za cenu 4.090,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do Varšavy.

Letenky do Tbilisi jsou tím pádem nyní k dostání ještě levněji, než to bylo u únorové akce, která nabízela levné letenky do gruzie za cenu 4.690,- kč s poplatky. Tyto akční letenky jsou aktuálně dostupné na termíny od 12. dubna do 31. května.

Popis letu: let do Gruzie s jedním mezipřistáním startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistání je na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a činí 1h 50min. Přílet je na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let rovněž s mezipřistáním v Kyjevě a příletem na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: zdá se vám problém, že u tohoto tarifu na levné letenky do Gruzie vede zpáteční let do polské Varšavy? Vězte, že není. Kromě vlakového spojení do ČR doporučujeme objednat si levnou mezinárodní autobusovou jízdenku z Varšavy do Prahy, nebo jiného českého města za pár stovek.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Letecké společnosti