Ukraine International Airlines - Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.090,- kč

Toužíte po návštěvě Gruzie? Pro všechny zájemce na letenky do tohoto státu v jihozápadní Asii na hranicích Evropy přichází dobrá zpráva. Ukrajinská letecká společnost Ukraine Internatinal Airlines nyní nabízí v českém rezervačním systému levné letenky do Tbilisi za cenu 4.090,- kč včetně tax a poplatků s odletem z Prahy a návratem do Varšavy.

Letenky do Tbilisi jsou tím pádem nyní k dostání ještě levněji, než to bylo u únorové akce, která nabízela levné letenky do gruzie za cenu 4.690,- kč s poplatky. Tyto akční letenky jsou aktuálně dostupné na termíny od 12. dubna do 31. května.

Popis letu: let do Gruzie s jedním mezipřistáním startuje z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, mezipřistání je na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a činí 1h 50min. Přílet je na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia. Zpáteční let rovněž s mezipřistáním v Kyjevě a příletem na Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko.

Tip: zdá se vám problém, že u tohoto tarifu na levné letenky do Gruzie vede zpáteční let do polské Varšavy? Vězte, že není. Kromě vlakového spojení do ČR doporučujeme objednat si levnou mezinárodní autobusovou jízdenku z Varšavy do Prahy, nebo jiného českého města za pár stovek.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.