Ukraine Airlines ⇆ Turecko - letenky Istanbul z Prahy (léto 2014) 4.461,- kč

Snižujeme náklady na letní dovolenou v Turecku! Holdujete individuálnímu cestování a chcete máte letos namířeno do rozmanitého Turecka? Rozhodování při výběru ideální cesty může usnadnit právě příchozí akční letenky do Istanbulu od Ukraine International Airlines. Kromě dálkových letů aerolinka nyní vyhlásila akce na zpáteční lety z Prahy k dostání už za 4.461,- kč.

Dostupnost: Přejděme hned k dostupnosti levných letenek do Turecka. Letecká společnost disponuje itinerářem s volnými termíny, které naleznete v českém rezervačním systému. Jak postupovat? Lovci nejlevnější letenky do Istanbulu, nechť letí v datu 16. - 19.10. 2014. Nelpíte-li na nějaké stovce, využijte právě onen kalendář na levné letenky Istanbul z Prahy a to na období 13. květen až 28. únor 2015! Volné levné letenky najdete také na červenec a srpen.

Základní informace k dopravě do Turecka. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko s aerolinkami Ukraine Airlines. Letí se přes Kyjev (KBP) Ukrajina s kratší zastávkou. Přílet je na Istanbul (IST) Turecko. V ceně letenky máte započtenou přepravu dvou zavazadel (příruční 1ks a odbavené do hmotnosti 23 kg).

Tip: Nevíte jak řešit ubytování? Zpáteční levné letenky do Turecka můžeme jednoduše doplnit o hotely se slevou až do výše 80%. Zabrouzdejte na stránky booking.com a nenechte na náhodě ani otázku ubytování. Přímý link na hotely v Istanbulu je zde.

⇆ Istanbul - Turecko z Prahy 4.461,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety