Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.070,- kč

Předchozí akce jsou všechny do jednoho vyprodány a tak je tady nová várka levných letenek do Thajska z Prahy v podání ukrajinské aerolinky Ukraine International Airlines. Cena se zastavila na částce 14.070,- kč i s poplatky. Za tuto cenu si nyní objednáme levné letenky do Bangkoku a to včetně zpátečního letu do Prahy.

Na výběr máte k dispozici také levné letenky Bangkok na sezónu 2014, začínaje prosincem (poslední termíny), konče až srpnem 2014. Kromě prosince jsou levné letenky do Thajska z Prahy dostupné v omezené míře také na leden. Ostatní měsíce jsou na tom lépe, ale určitě nedoporučujeme s rezervací otálet.

Popis akčního tarifu na letenky do Thajska na křídlech Ukraine International Airlines: Odlétá se z letiště Václav Havel -  Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přilétá se na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Proč si rezervovat aktuální zpáteční levné letenky Bangkok? Pojďme si shrnout následující akci. Letenky do Bangkoku se vyznačují kromě solidní ceny také odlety z Prahy, nenáročným letem a termíny na blížící se hlavní thajskou sezónu. To vše dělá tarif velmi atraktivním, pospěšte si.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.070,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.