Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.070,- kč

Předchozí akce jsou všechny do jednoho vyprodány a tak je tady nová várka levných letenek do Thajska z Prahy v podání ukrajinské aerolinky Ukraine International Airlines. Cena se zastavila na částce 14.070,- kč i s poplatky. Za tuto cenu si nyní objednáme levné letenky do Bangkoku a to včetně zpátečního letu do Prahy.

Na výběr máte k dispozici také levné letenky Bangkok na sezónu 2014, začínaje prosincem (poslední termíny), konče až srpnem 2014. Kromě prosince jsou levné letenky do Thajska z Prahy dostupné v omezené míře také na leden. Ostatní měsíce jsou na tom lépe, ale určitě nedoporučujeme s rezervací otálet.

Popis akčního tarifu na letenky do Thajska na křídlech Ukraine International Airlines: Odlétá se z letiště Václav Havel -  Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přilétá se na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Proč si rezervovat aktuální zpáteční levné letenky Bangkok? Pojďme si shrnout následující akci. Letenky do Bangkoku se vyznačují kromě solidní ceny také odlety z Prahy, nenáročným letem a termíny na blížící se hlavní thajskou sezónu. To vše dělá tarif velmi atraktivním, pospěšte si.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.070,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety