Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.290,- kč

Prosadit se v boji o nejlevnější letenky do Bangkoku z Prahy usiluje také letecká společnost Ukraine International Airlines a proto nasazuje zpáteční akční letenky na této trase za příjemnou cenu 13.290,- kč včetně tax a poplatků. Nemá to ovšem jednoduché. Tarif od Emirates Airlines je jí zdatným konkurentem, ale o tom až na konci článku.

Pojďme tedy zaměřit svou pozornost na linku levné letenky do Thajska (Bangkok)z Prahy od Ukraine Airlines. Zmíněnou cenu 13.290,- kč i s poplatky v tuto chvíli zaručuje výběr letenky z itineráře. Nejdete v něm levné letenky Bangkok za období od 12. března 2014 do 11. července 2014. Pro aktuální přehled obsazených a volných letů do něj doporučujeme nahlédnout.

Popis trasy: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s dvouapůlhodinovým mezistopem na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přílet je na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně poletíte i pět.

Tip: Váháte-li, který tarif na levné letenky do Bangkoku bude pro vás ten pravý, mrkněte na oba a porovnejte si je. Tarif od Emirates zahrnuje ještě i sezónní data. Klikněte na následující rezervační odkazy a zvažte priority svého letu. Nevíte si rady? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme!

Letecké společnosti
Oblíbené lety