Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.290,- kč

Prosadit se v boji o nejlevnější letenky do Bangkoku z Prahy usiluje také letecká společnost Ukraine International Airlines a proto nasazuje zpáteční akční letenky na této trase za příjemnou cenu 13.290,- kč včetně tax a poplatků. Nemá to ovšem jednoduché. Tarif od Emirates Airlines je jí zdatným konkurentem, ale o tom až na konci článku.

Pojďme tedy zaměřit svou pozornost na linku levné letenky do Thajska (Bangkok)z Prahy od Ukraine Airlines. Zmíněnou cenu 13.290,- kč i s poplatky v tuto chvíli zaručuje výběr letenky z itineráře. Nejdete v něm levné letenky Bangkok za období od 12. března 2014 do 11. července 2014. Pro aktuální přehled obsazených a volných letů do něj doporučujeme nahlédnout.

Popis trasy: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s dvouapůlhodinovým mezistopem na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přílet je na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně poletíte i pět.

Tip: Váháte-li, který tarif na levné letenky do Bangkoku bude pro vás ten pravý, mrkněte na oba a porovnejte si je. Tarif od Emirates zahrnuje ještě i sezónní data. Klikněte na následující rezervační odkazy a zvažte priority svého letu. Nevíte si rady? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme!

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.