Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.290,- kč

Prosadit se v boji o nejlevnější letenky do Bangkoku z Prahy usiluje také letecká společnost Ukraine International Airlines a proto nasazuje zpáteční akční letenky na této trase za příjemnou cenu 13.290,- kč včetně tax a poplatků. Nemá to ovšem jednoduché. Tarif od Emirates Airlines je jí zdatným konkurentem, ale o tom až na konci článku.

Pojďme tedy zaměřit svou pozornost na linku levné letenky do Thajska (Bangkok)z Prahy od Ukraine Airlines. Zmíněnou cenu 13.290,- kč i s poplatky v tuto chvíli zaručuje výběr letenky z itineráře. Nejdete v něm levné letenky Bangkok za období od 12. března 2014 do 11. července 2014. Pro aktuální přehled obsazených a volných letů do něj doporučujeme nahlédnout.

Popis trasy: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s dvouapůlhodinovým mezistopem na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přílet je na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Stejně poletíte i pět.

Tip: Váháte-li, který tarif na levné letenky do Bangkoku bude pro vás ten pravý, mrkněte na oba a porovnejte si je. Tarif od Emirates zahrnuje ještě i sezónní data. Klikněte na následující rezervační odkazy a zvažte priority svého letu. Nevíte si rady? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme!

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.