Ukraine Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 14.080,- kč

Sezónní levné letenky do Bangkoku zaměřené na odlety z Prahy na sebe nenechávají dlouho čekat! Místo na akčním poli se snaží vydobýt letecká společnost Ukraine International Airlines a nutno říci, že celkem uspěšně! Linka na letenky Praha - Bangkok a zpět vás v podání tohoto leteckého přepravce výjde na 14.080,- kč včetně všech tax a poplatků.

Stežejní v této akční nabídce jsou kromě zajímavé ceny samozřejmě období pro rezervaci. Jak už bylo řečeno, jedná se o sezónní letenky do Thajska (Bangkok) na příští rok. Termíny od 15. ledna 2014 až do 28. července 2014. Volné levné letenky není potřeba vyhledávat, tohle zajístí online kalendář s volnými lety a možnosti okamžité rezervace.

Něco málo o letu do Thajska - (Bangkoku) z Prahy na křídlech Ukraine International Airlines: Starty jsou prováděny z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika. Krátké mezipřistání (cca 2 hodiny) je na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Konečný přílet je na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Tip: Pravidelně pro vás zveřejňujeme tipy nejen na levné letenky do Thajska. Například aktuální před posledních tipů do Bangkoku naleznete na tomto odkazu. Individuální požadavky pište na náš facebook.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.080,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.