Ukraine Airlines - SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 7.050,- kč

Luxusní město Dubaj nyní na dosah ruky a za pár kaček! Dovolujeme si vám představit aktuální příchozí tarif ukrajinské letecké společnosti Ukraine International Airlines na levné letenky do Spojených Arabských Emirátů s odletem z Prahy a návratem do Prahy!

Akční letenky do Dubaje nyní pořídíte za exkluzivních 7.050,- kč. V ceně jsou započteny letenky Praha - Dubaj a zpět včetně všech tax a poplatků, nezbývá tedy, než se podívat na dostupnost této výhodné akce.

Máte rádi snadný výběr? Vybírejte levné letenky do Dubaje z Prahy z akčního kalendáře, který obsahuje početnou řádku volných akčních letenek v rozmezí od 3. listopadu až do 28. února 2014. Nutno podotknout, že volné letenky (oranžově označené) koupíte za tuto jednotnou jedinečnou cenu.

Tip: toužíte-li po přepychu za pár korun, využijte zmíněné akce na levné letenky do Dubaje z Prahy (do Prahy levně např. s Regiojet), kterou lze doplnit o zvýhodněné ubytování v Dubaji.

Při vhodné kombinaci letenky do Dubaje + ubytování v Dubaji (pravý sidebar) si užijete luxusní dovolenou za cenu, kterou vám běžná cestovka nenabídne.

Online rezervace levné letenky Dubaj (SAE)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.