Ukraine Airlines - SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 6.333,- kč

Letíme za teplem! Plánujete-li luxusní dovolenou ovšem s minimálním rozpočtem, poradíme vám jak na to! Dnes zrozený akční tarif Ukraine International Airlines ve spolupráci s českým prodejcem letenek umožňuje zaletět si do vytříbeného a přepychem nabitého Dubaje z Prahy za senzačních 6.333,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Připomeňme si, že poslední takováto šance na levné letenky do Dubaje z Prahy tady byla začátkem listopadu za 7 tis. kč od Smartwings. Tato akce vychází ještě o pár stovek levnější. Podívejme se tedy na termíny, v kterých si levné letenky zarezervujete. Ty obsahují širokou škálu volných termínů od 26. ledna 2014 až do 29. listopadu 2014.

Popis letu: Starty s Ukraine Airlines na ceste do Spojených Arabských Emirátů probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně), Česká Republika s krátším mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přilétá se na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpáteční let kopíruje prvotní cestu.

Tip: Zpáteční levné letenky Dubaj z Prahy nemusíte vyhledávat. Nejen že máte nyní na výběr z volných letenek za tuto cenu na cca třičtvrtě roku, pohodlí při rezervaci vám jistě zajistí kalendář, kde stačí jen označit volné datum. Čím dříve, tím větší nabídka. Platí do stažení akce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety