Ukraine Airlines - SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 6.333,- kč

Letíme za teplem! Plánujete-li luxusní dovolenou ovšem s minimálním rozpočtem, poradíme vám jak na to! Dnes zrozený akční tarif Ukraine International Airlines ve spolupráci s českým prodejcem letenek umožňuje zaletět si do vytříbeného a přepychem nabitého Dubaje z Prahy za senzačních 6.333,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Připomeňme si, že poslední takováto šance na levné letenky do Dubaje z Prahy tady byla začátkem listopadu za 7 tis. kč od Smartwings. Tato akce vychází ještě o pár stovek levnější. Podívejme se tedy na termíny, v kterých si levné letenky zarezervujete. Ty obsahují širokou škálu volných termínů od 26. ledna 2014 až do 29. listopadu 2014.

Popis letu: Starty s Ukraine Airlines na ceste do Spojených Arabských Emirátů probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně), Česká Republika s krátším mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina. Přilétá se na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpáteční let kopíruje prvotní cestu.

Tip: Zpáteční levné letenky Dubaj z Prahy nemusíte vyhledávat. Nejen že máte nyní na výběr z volných letenek za tuto cenu na cca třičtvrtě roku, pohodlí při rezervaci vám jistě zajistí kalendář, kde stačí jen označit volné datum. Čím dříve, tím větší nabídka. Platí do stažení akce.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.