Ukraine Airlines ⇆ Rusko - levné letenky Moskva, Petrohrad z Prahy (a zpět) od 4.480,- kč

akce letenky Moskva - RuskoVelmi dávno se upírala pozornost k levným letům do Ruska, pojďme to napravit hned dvěma vhodnými tipy. V českém rezervačním systému se jen pár dní po zveřejnění akce na přímé lety Praha - Moskva a zpět za 6.567,- kč od Aeroflotu objevuje varianta akčních letenek s o cca dva tisíce nižší cenou při odletu z Prahy za předpokladu, že spolknete jeden přestup.

Obousměrné levné letenky Rusko z Pardubic jenž byly za 3.629,- kč sice výjmečný tarif cenou nepokoří i přesto po něm bude velký hlad. Linka na letenky do Moskvy s jedním přestupem patří Ukraine Airlines. Ukažme si jak ušetřit na evropském letu až dva tisíce, což je ranec! Klíčem je rezervace tarifu z kalendáře na termíny od 15. října do 22. prosince 2015. Odkaz dole.

Ladí vám cena, odlet, ale nevyhovuje datum případně podmínky letu? Na tarif za čtyři a půl od Ukraine Airlines budete muset zapomenout. Alternativu má již zmíněný Aeroflot. Za 6.567,- kč jsou k mání přímé zpáteční letenky Moskva, opět s odletem z Prahy, termíny však vyhovují podstatně delšímu období a to je od 14. září 2015 až do 31. července 2016.

Je tu i další alternativa akčních letenek do Ruska. Nechcete do Moskvy? Aeroflot kromě letenek Moskva vydal souběžně i akční letenky Petrohrad. Letět můžeme opět z Prahy a to už za pár dní. Přímý zpáteční spoj Praha - Petrohrad a zpět koupíte za 6 tisíc na období od 15. září do 18. března.

⇆ Moskva - Rusko (z Prahy) 4.480,- kč kalendář

⇆ Moskva - Rusko (z Prahy - přímé lety) 6.567,- kč kalendář

⇆ Petrohrad - Rusko (z Prahy) 6.060,- kč kalendář

Letecké společnosti