Ukraine Airlines ⇆ Rusko - levné letenky Moskva, Petrohrad z Prahy (a zpět) od 4.480,- kč

akce letenky Moskva - RuskoVelmi dávno se upírala pozornost k levným letům do Ruska, pojďme to napravit hned dvěma vhodnými tipy. V českém rezervačním systému se jen pár dní po zveřejnění akce na přímé lety Praha - Moskva a zpět za 6.567,- kč od Aeroflotu objevuje varianta akčních letenek s o cca dva tisíce nižší cenou při odletu z Prahy za předpokladu, že spolknete jeden přestup.

Obousměrné levné letenky Rusko z Pardubic jenž byly za 3.629,- kč sice výjmečný tarif cenou nepokoří i přesto po něm bude velký hlad. Linka na letenky do Moskvy s jedním přestupem patří Ukraine Airlines. Ukažme si jak ušetřit na evropském letu až dva tisíce, což je ranec! Klíčem je rezervace tarifu z kalendáře na termíny od 15. října do 22. prosince 2015. Odkaz dole.

Ladí vám cena, odlet, ale nevyhovuje datum případně podmínky letu? Na tarif za čtyři a půl od Ukraine Airlines budete muset zapomenout. Alternativu má již zmíněný Aeroflot. Za 6.567,- kč jsou k mání přímé zpáteční letenky Moskva, opět s odletem z Prahy, termíny však vyhovují podstatně delšímu období a to je od 14. září 2015 až do 31. července 2016.

Je tu i další alternativa akčních letenek do Ruska. Nechcete do Moskvy? Aeroflot kromě letenek Moskva vydal souběžně i akční letenky Petrohrad. Letět můžeme opět z Prahy a to už za pár dní. Přímý zpáteční spoj Praha - Petrohrad a zpět koupíte za 6 tisíc na období od 15. září do 18. března.

⇆ Moskva - Rusko (z Prahy) 4.480,- kč kalendář

⇆ Moskva - Rusko (z Prahy - přímé lety) 6.567,- kč kalendář

⇆ Petrohrad - Rusko (z Prahy) 6.060,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.