Ukraine Airlines - Litva - levné letenky Vilnius z Prahy 3.750,- kč

Třičtvrtě roku trvalo, než se nám tu objevila další akce na levné letenky do Litvy s odletem z Prahy. Příchozí tarif leteckého přepravce Ukraine International Airlines nám umožňuje zaknihovávat si akční letenky do Vilniusu s odletem z Prahy a to i včetně zpátečního letu za cenu 3.750,- kč s taxami i poplatky!

Dostupnost - k mání jsou akční letenky s výběrem z kalendáře ze spoustou termínů. Objednávat si můžete levné letenky Vilnius s odlety z Prahy na termíny od 5.listopadu až do 27. února 2014. Letenky jsou dostupné na všechny měsíce ve zmíněném období.

Základní informace k letu - vypravuje aerolinka Ukraine International Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na Vilnius Arpt, Vilnius, Litva. Stejné mezipřistání je i při cestě z Vilniusu.

Tip: vyhlížíte-li levné letenky do Vilniusu z Prahy, máte právě s příchozí akcí ukrajinské aerolinky skvělou možnost pro booking, kdo tedy zaváhá, příjde o levné letenky. Kalendář si zobrazíte klikem na následující odkaz pro rezervaci letenky.

Online rezervace levné letenky Vilnius (Litva)

Letecké společnosti
Oblíbené lety