Ukraine Airlines - Litva - levné letenky Vilnius z Prahy 3.750,- kč

Třičtvrtě roku trvalo, než se nám tu objevila další akce na levné letenky do Litvy s odletem z Prahy. Příchozí tarif leteckého přepravce Ukraine International Airlines nám umožňuje zaknihovávat si akční letenky do Vilniusu s odletem z Prahy a to i včetně zpátečního letu za cenu 3.750,- kč s taxami i poplatky!

Dostupnost - k mání jsou akční letenky s výběrem z kalendáře ze spoustou termínů. Objednávat si můžete levné letenky Vilnius s odlety z Prahy na termíny od 5.listopadu až do 27. února 2014. Letenky jsou dostupné na všechny měsíce ve zmíněném období.

Základní informace k letu - vypravuje aerolinka Ukraine International Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na Vilnius Arpt, Vilnius, Litva. Stejné mezipřistání je i při cestě z Vilniusu.

Tip: vyhlížíte-li levné letenky do Vilniusu z Prahy, máte právě s příchozí akcí ukrajinské aerolinky skvělou možnost pro booking, kdo tedy zaváhá, příjde o levné letenky. Kalendář si zobrazíte klikem na následující odkaz pro rezervaci letenky.

Online rezervace levné letenky Vilnius (Litva)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.