Ukraine Airlines - Litva - levné letenky Vilnius z Prahy 3.750,- kč

Třičtvrtě roku trvalo, než se nám tu objevila další akce na levné letenky do Litvy s odletem z Prahy. Příchozí tarif leteckého přepravce Ukraine International Airlines nám umožňuje zaknihovávat si akční letenky do Vilniusu s odletem z Prahy a to i včetně zpátečního letu za cenu 3.750,- kč s taxami i poplatky!

Dostupnost - k mání jsou akční letenky s výběrem z kalendáře ze spoustou termínů. Objednávat si můžete levné letenky Vilnius s odlety z Prahy na termíny od 5.listopadu až do 27. února 2014. Letenky jsou dostupné na všechny měsíce ve zmíněném období.

Základní informace k letu - vypravuje aerolinka Ukraine International Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, s mezipřistáním na Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina a příletem na Vilnius Arpt, Vilnius, Litva. Stejné mezipřistání je i při cestě z Vilniusu.

Tip: vyhlížíte-li levné letenky do Vilniusu z Prahy, máte právě s příchozí akcí ukrajinské aerolinky skvělou možnost pro booking, kdo tedy zaváhá, příjde o levné letenky. Kalendář si zobrazíte klikem na následující odkaz pro rezervaci letenky.

Online rezervace levné letenky Vilnius (Litva)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.