Ukraine Airlines ⇆ letenky Moldávie, Gruzie, Kypr, Ukrajina, Izrael, SAE, Írán z Prahy a další (zpáteční) 3.990,-

akce letenky Evropa - Asie - Ukraine AirlinesVelmi zajímavé akce si teď objednáme z kuchyně letecké společnosti Ukraine International Airlines. Máte políčeno na evropské země jako Gruzie, Moldávie, Ukrajina, Kypr nebo z asijského repertoáru Spojené Arabské Emiráty, Izrael a nebo dokonce Írán? Bijte na poplach! Právě teď máte příležitost na ulovení letenky z Prahy od 3.990,- kč. Čtěte dále a dozvíte se víc.

Je toho opravdu mnoho a rozepisovat všechny podrobnosti a destinace by zabralo několik stránek. Pro nejjednodušší rezervaci postupujte takto: U zvoleného města  si levné letenky s volným místem vyberete tak, že kliknete na stejném řádku na odkaz "kalendář". Těmito kroky si vždy zobrazíte kompletní dobu s volnými lety, kdy je možné letět včetně informací o bagáži.

⇆ Athény - Řecko (z Prahy) 3.990,- kč kalendář

⇆ Larnaca - Kypr (z Prahy) 4.090,- kč kalendář

⇆ Tel Aviv - Izrael (z Prahy) 4.090,- kč kalendář

⇆ Kišiněv - Moldávie (z Prahy) 4.190,- kč kalendář

⇆ Ivano F. - Ukrajina (z Prahy) 4.790,- kč kalendář

⇆ Kutaisi - Gruzie (z Prahy) 5.190,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 5.990,- kč kalendář

⇆ Teherán - Írán (z Vídně) 5.990,- kč kalendář

⇆ Astana - Kazachstán (z Prahy) 6.590,- kč kalendář

⇆ Amán - Jordánsko (z Prahy) 6.590,- kč kalendář

⇆ Almaty - Kazachstán (z Prahy) 7.090,- kč kalendář

⇆ Baku - Azerbajdžán (z Prahy) 7.390,- kč kalendář

⇆ Jerevan - Arménie (z Prahy) 7.390,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.