Ukraine Airlines ⇆ Kypr - levné letenky Larnaca z Prahy a zpět 3.951,- kč

Poznejte perlu uprostřed Středozemního moře! Na dovolenou splňující i přísné parametry teď láká Ukraine Airlines svým tarifem levné letenky na Kypr. Zaleťte si z Prahy do letoviska Larnaca a zpět, zpáteční spoj je dostupný už za 4 tisíce kč!

Kdy podniknout levný let na Kypr? Tarif je nyní dostupný za obdobné peníze na období září 2015 až červenec 2016 (kromě dubna). Nejlevněji se dá dostat při objednání levné letenky Larnaca z Prahy na říjen (tam a zpět už 3.961,- kč).

Krásně prožitá dovolená na třetím největším ostrově Středozemního moře je díky Ukraine Airlines a dostupnosti metropole Česka zajímavá nejen pro obyvatele středočeského kraje. Obousměrné letenky na Kypr se vyplatí českým turistům od severu až po západ. Objednáku učińte na stránkách dopravce nebo se inspirujte níže- Ubytování hledejte na booking.com.

⇆ Larnaca - Kypr (z Prahy) 3.961,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.