Ukraine Airlines ⇆ Írán - levné letenky Teherán z Vídně (a zpět) 5.990,- kč

akce letenky Teherán - ÍránPo srpnových bombách od turecké Pegasus Airlines představují výhodné lety do Teheránu také ukrajinské aerolinky. Cestovat na Blízký východ se teď vyplatí z rakouského hlavního města. 5.990,- korun českých teď stojí zpáteční letenky do Íránu s odletem z Vídně. Cílem je hlavní a největší město Teherán.

Předchozí balíček letenek zaměřený na odlety z Prahy sice nabídka Ukraine Airlines cenově nekonkuruje (obousměrný spoj byl dostupný za revolučních 3.990,- kč) i přesto je hodně atraktivní. Co naplat, když je letenka s nízkou cenou vyprodaná a to byl přesně tento případ. Vyprodané kapacity s letenkami do Teheránu do těchto chvil neměly konkurenci a tak vítáme všechny výhodné alternativy. Dost bylo info kolem, rozryjme termíny.

Tady nám samozřejmě hraje do noty kalendář s celou řádku volných datumů pro let tam i zpět. Letět z Vídně do Teheránu můžete již od příštího měsice. Bookujte levné letenky Teherán z období 9. říjen 2015 až 29. červenec 2016. Málokdy lze bookovat linku až takto s předstihem, což zaručuje pohodlný výběr.

Letenkovou nabídku nad níž mnozí jen mávnou rukou servírujeme nejen opravdovým nadšencům dobrodružného a adrenalinového cestování. Minulé levné letenky Írán doslova trhaly rekordy. Slušný zájem budou mít i tyto levné letenky od Ukraine Airlines, takže nenechte nejlepší termíny ostatním.

⇆ Teherán - Írán (z Vídně) 5.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.