Ukraine Airlines ⇆ Írán - levné letenky Teherán z Vídně (a zpět) 5.990,- kč

akce letenky Teherán - ÍránPo srpnových bombách od turecké Pegasus Airlines představují výhodné lety do Teheránu také ukrajinské aerolinky. Cestovat na Blízký východ se teď vyplatí z rakouského hlavního města. 5.990,- korun českých teď stojí zpáteční letenky do Íránu s odletem z Vídně. Cílem je hlavní a největší město Teherán.

Předchozí balíček letenek zaměřený na odlety z Prahy sice nabídka Ukraine Airlines cenově nekonkuruje (obousměrný spoj byl dostupný za revolučních 3.990,- kč) i přesto je hodně atraktivní. Co naplat, když je letenka s nízkou cenou vyprodaná a to byl přesně tento případ. Vyprodané kapacity s letenkami do Teheránu do těchto chvil neměly konkurenci a tak vítáme všechny výhodné alternativy. Dost bylo info kolem, rozryjme termíny.

Tady nám samozřejmě hraje do noty kalendář s celou řádku volných datumů pro let tam i zpět. Letět z Vídně do Teheránu můžete již od příštího měsice. Bookujte levné letenky Teherán z období 9. říjen 2015 až 29. červenec 2016. Málokdy lze bookovat linku až takto s předstihem, což zaručuje pohodlný výběr.

Letenkovou nabídku nad níž mnozí jen mávnou rukou servírujeme nejen opravdovým nadšencům dobrodružného a adrenalinového cestování. Minulé levné letenky Írán doslova trhaly rekordy. Slušný zájem budou mít i tyto levné letenky od Ukraine Airlines, takže nenechte nejlepší termíny ostatním.

⇆ Teherán - Írán (z Vídně) 5.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5570 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.