Tuskish Air - levné letenky Kuvajt 5.095,- kč

Na pobřeží jihozápadní části Perského zálivu najdete i většinou turistů opomíjený Kuvajt, což je škoda, protože nově upravená vízová povinnost umožnuje získat turistické vízum na letišti v Kuvajtu, tak proč toho nevyužít? V srpnu jsme si ukázali výhodný tarif na levné letenky do Kuvajtu s odletem z německého Düsseldorfu bez cca stovky za 5.000,- kč.

Letenky do Kuvajtu trochu znevýhodňoval odlet z Düsseldorfu, který je z Prahy vzdálen cca 750km. Řešením bylo objednat nízkorozpočtové letenky Praha - Düsseldorf a zpět v tarifu Germanwings s pořizovací cenou kolem 2.000,- kč. Nyní je situace zdánlivě jednodušší. Nyní si můžete bookovat Turkish Airlines levné letenky Kuvajt s odletem z Mnichova, což je skoro poloviční trasa!

Ideálním spojem ušetříte slušnou sumičku na leckterém letu, dost řečí kolem, rozebereme si tarif na levné letenky do Kuvajtu trochu podrobněji tak, abychom si je mohli co nejdříve i zarezervovat. Levné letenky z Mnichova jsou dostupné na zimní období s nejpozdějšími odlety 31. března 2014, pobyt není časově omezen. Prodej letenek je do vyprodání. Příklad rezervace najdete na konci článku.

Info k letu do Kuvajtu: Režíruje letecká společnost Turkish Airlines, která nabízí jedny z nejlepších služeb v letecké dopravě! Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko (cca 2-4 hodiny) a příletem na Kuwait Intl, Kuwait, Kuvajt. Stejně i zpět.

Tip: Proč do Kuvajtu? Poznáváte rádi zajímavé místa? Víte že, Kuvajt je hlavním produkcem ropy na světě? Zabírá téměř 8 až 9% podílu z celkového trhu. Mejte prosím na paměti, že cena za levné letenky do Kuvajtu je platná v den zveřejnění a do budoucna nelze garantovat. Nejlepší je tedy neodkládat rezervaci a bookovat ihned.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.