Turkish Airlines ⇆ USA - levné letenky do Bostonu z Prahy a Vídně 12.319,- kč

S leteckou společností Turkish Airlines levně do Massachusetts! Prošvihli jste na počátku léta tarif na levné letenky do Bostonu z Rakouska od řecké Aer Lingus? Nevadí! Turecký dopravce si připravil novou pobídku, která opět směřuje na lety z Vídně, ale také z našeho hlavního města! 12.319,- kč vás teď mohou stát levné letenky Boston, stihnete-li učinit rezervaci do konce ledna.

Dostupnost: Zajímá vás kdy letět levně do USA s tureckou aerolinku? Je to první čtvrtletí následujícího roku. Vyhledávat levné letenky Boston doporučujeme od 10. ledna do konce března 2015. Pro lepší orientaci jsme na konec tohoto letenkového tipu přidali i příkladový odkaz na poslední termín v období 20. - 28. březen a u varianty z Prahy najdete dokonce itinerář s volnými místy na celé období.

Pokud vybíráte levné letenky do USA podle náročnosti trasy, dovolujeme si konstatovat, že lety do Bostonu v podání Turkish Airlines (jak z Prahy, tak z Vídně) se řadí mezi nenáročné. Cesta s již tak kvalitní aerolinkou vede přes turecký Istanbul, kde se zdržíte jen krátce (cca 3h) a poté již do finální destinace Boston (BOS) Spojené Státy Americké. Zpět z Bostonu do Prahy letíte po stejné trase.

Tip: Zlevněný tarif tureckého dopravce je v současnosti jediný, který nabízí lety do amerického Bostonu za tuto cenu. Termíny budou ubývat a další takové šance se dočkáme kdovíkdy, vyplatí se tudíž objednávat letenku bez odkládání. Pomoci orientovat se v cenách letenek do Bostonu, stěžejního to přístavu a centra Nové Anglie vám pomůže následující odkaz.

⇆ Boston - USA (z Vídně) 12.319,- kč rezervace

⇆ Boston - USA (z Prahy) 12.353,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.