Turkish Airlines ⇆ USA - levné letenky do Bostonu z Prahy a Vídně 12.319,- kč

S leteckou společností Turkish Airlines levně do Massachusetts! Prošvihli jste na počátku léta tarif na levné letenky do Bostonu z Rakouska od řecké Aer Lingus? Nevadí! Turecký dopravce si připravil novou pobídku, která opět směřuje na lety z Vídně, ale také z našeho hlavního města! 12.319,- kč vás teď mohou stát levné letenky Boston, stihnete-li učinit rezervaci do konce ledna.

Dostupnost: Zajímá vás kdy letět levně do USA s tureckou aerolinku? Je to první čtvrtletí následujícího roku. Vyhledávat levné letenky Boston doporučujeme od 10. ledna do konce března 2015. Pro lepší orientaci jsme na konec tohoto letenkového tipu přidali i příkladový odkaz na poslední termín v období 20. - 28. březen a u varianty z Prahy najdete dokonce itinerář s volnými místy na celé období.

Pokud vybíráte levné letenky do USA podle náročnosti trasy, dovolujeme si konstatovat, že lety do Bostonu v podání Turkish Airlines (jak z Prahy, tak z Vídně) se řadí mezi nenáročné. Cesta s již tak kvalitní aerolinkou vede přes turecký Istanbul, kde se zdržíte jen krátce (cca 3h) a poté již do finální destinace Boston (BOS) Spojené Státy Americké. Zpět z Bostonu do Prahy letíte po stejné trase.

Tip: Zlevněný tarif tureckého dopravce je v současnosti jediný, který nabízí lety do amerického Bostonu za tuto cenu. Termíny budou ubývat a další takové šance se dočkáme kdovíkdy, vyplatí se tudíž objednávat letenku bez odkládání. Pomoci orientovat se v cenách letenek do Bostonu, stěžejního to přístavu a centra Nové Anglie vám pomůže následující odkaz.

⇆ Boston - USA (z Vídně) 12.319,- kč rezervace

⇆ Boston - USA (z Prahy) 12.353,- kč kalendář