Turkish Airlines - USA - levné letenky do Bostonu z Prahy 12.595,- kč

Nejen na zápasy NHL si lze nyní levně zaletět do Bostonu, hlavního města amerického státu Massachusetts a důležité přístavní město Nové Anglie. Zpáteční levné letenky do Bostonu, pátého největšího města USA teď můžou být vaše s odlety z Prahy za skvělou cenu 12.595,- kč s poplatky. Návraty jsou do Vídně.

Dostupnost: Cestujete díky našíc tipům na levné letenky častěji? Pakliže ano, víte, že nejsnadnější výběr letenky probíhá z online kalendáře, kde vidíte oranžově označené termíny, kliknutím na něj lze provést okamžitou rezervaci. V tuto chvíli jsou pro vás připraveny levné letenky do Bostonu z Prahy na termíny od 13. května do 19. srpna.

Informace k letu: Lety jsou uskutečňovány na palubě renomováného leteckého dopravce Turkish Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Přílet je na letiště Logan Intl Arpt, Boston, Spojené státy Americké (USA). Zpáteční let směřuje na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Ať už z jakéhokoliv důvodu plánujete objednat levné letenky do USA, let do Bostonu z Prahy s návratem do Vídně na křídlech Turkish Airlines za 12.595,- kč patří k těm lepším, co lze v současné době objednat na léto 2014. Souhrnný přehled všech levných letů do USA získáte na tomto odkazu.

- online rezervace levné letenky Boston - USA 12.595,- kč (z Prahy)

- online rezervace levné letenky Boston - USA 12.595,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.