Turkish Airlines - USA - levné letenky do Bostonu z Prahy 12.595,- kč

Nejen na zápasy NHL si lze nyní levně zaletět do Bostonu, hlavního města amerického státu Massachusetts a důležité přístavní město Nové Anglie. Zpáteční levné letenky do Bostonu, pátého největšího města USA teď můžou být vaše s odlety z Prahy za skvělou cenu 12.595,- kč s poplatky. Návraty jsou do Vídně.

Dostupnost: Cestujete díky našíc tipům na levné letenky častěji? Pakliže ano, víte, že nejsnadnější výběr letenky probíhá z online kalendáře, kde vidíte oranžově označené termíny, kliknutím na něj lze provést okamžitou rezervaci. V tuto chvíli jsou pro vás připraveny levné letenky do Bostonu z Prahy na termíny od 13. května do 19. srpna.

Informace k letu: Lety jsou uskutečňovány na palubě renomováného leteckého dopravce Turkish Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Přílet je na letiště Logan Intl Arpt, Boston, Spojené státy Americké (USA). Zpáteční let směřuje na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Ať už z jakéhokoliv důvodu plánujete objednat levné letenky do USA, let do Bostonu z Prahy s návratem do Vídně na křídlech Turkish Airlines za 12.595,- kč patří k těm lepším, co lze v současné době objednat na léto 2014. Souhrnný přehled všech levných letů do USA získáte na tomto odkazu.

- online rezervace levné letenky Boston - USA 12.595,- kč (z Prahy)

- online rezervace levné letenky Boston - USA 12.595,- kč (z Vídně)

Letecké společnosti