Turkish Airlines ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně 13.319,- kč

Relativní pusto prázdno v kategorii levné letenky Miami má zapřičinění vznik poměrně velké poptávky o takovou cestu. Dobré zpráy jsou, že přichází řešení! Po dlouhé době se může pochlubit levnými lety na Floridu také Turkish Airlines. Rozhodneme-li se využít nové akční linky, zaplatíme za zpáteční letenky do Miami při odletu z Vídně slušných 13.319,- kč včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Pro velký zájem bychom hned rádi navázali na určené cestovní období. Levné letenky Miami od turecké letecké společnosti s odletem z rakouského hlavního města bookujte na termíny od podzimu 2015 do jara 2016, přesněji 26. říjen až 14. březen. Letenky na Floridu nehledejte!! Stačí si kliknout na odkaz "kalendář", až si dočtete tento letenkový tip.

Více k cestě: Levné letenky do USA, konkrétně na Floridu (Miami) vypravuje Turkish Airlines. Čeká vás zahájení letu na letišti Vídeň (VIE) s mezipřistáním v Istanbulu (Turecko), cca 2 až 3 hodiny. Poté už letíte přimý směr Florida - USA. Přílet je na letiště Miami Intl (MIA) Florida. SPojené Státy Americké.

Tip: Objednat si levné letenky do Ameriky při troše trpělivosti a znalosti není až takový problém. Co se týká ovšem přímo letenek Miami, od loňského řijna toho nebylo moc, čím by zákazníci mohli být oslněni. Výjimkou byl např tarif letenky Florida od Finnair taky z Vídně, ta akce už ale s nadsázkou byla v pravěku, skočit po nabídce od Turkish určitě nebude střílení naslepo!

⇆ Miami (USA - Florida) z Vídně 13.319,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.