Turkish Airlines ⇆ Turecko - levné letenky Batman 7.990,- kč

Jen opravdové cestovatelské nadšence a dobrodruhy zláká cestovat do jihovýchodního Turecka. Vydejte se na palubě oblíbené aerolinky Turkish Airlines do asijské části této země. Neobvyklá nabídka zmíněného dopravce v českém systému umožňuje bukovat si levné letenky do Batman, tureckého města na přítoku Tigridu a řeky Batman. Zpáteční lety v akci s cenou 7.990,- kč i s poplatky nyní vedou z Mnichova!

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do asijské části Turecka s odletem z Mnichova od Turkish Air vytvořily skutečně ideální podmínky pro náplánování cesty. Posuďte sami. Připraveny jsou termíny s letenkami do Batman v období 1. listopadu 2014 až do 31. března 2015. Proč ideální? Je to dáno velkou kapacitou tarifu. Díky tomu si naplánujete let na kterýkoliv den.

Trasa akčního letu do Turecka: Linka Turkish Airlines je započata na letišti Mnichov (Munich Intl Arp)... (MUC) Německo, s mezipřistáním v Istanbulu, Ataturk Arpt (IST), (pauza cca 2-3 hodinky) a finálním příletem na letiště Batman Arpt (BAL), Turecko. Zpáteční let z města Batman již zahrnut do ceny se v zásadě neliší a vede opět do německého Mnichova.

Tip: Tyto letenky doporučujeme vyhrádně již zkušeným světoběžníkům, co přesně ví, co od takové cesty vůbec očekávat. Pakliže jste z východní části republiky, let z Mnichova pro vás nebude moc výhodný. Naopak se hodí  těm, co nechcou kvůli letenkám do asijské destinace objednávat dva spoje (nejprve do Istanbulu a pak až do Batman). V prodeji do stažení z nabídky.

⇆ Batman - Turecko 7.990,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.