Turkish Airlines ⇆ Turecko - levné letenky Batman 7.990,- kč

Jen opravdové cestovatelské nadšence a dobrodruhy zláká cestovat do jihovýchodního Turecka. Vydejte se na palubě oblíbené aerolinky Turkish Airlines do asijské části této země. Neobvyklá nabídka zmíněného dopravce v českém systému umožňuje bukovat si levné letenky do Batman, tureckého města na přítoku Tigridu a řeky Batman. Zpáteční lety v akci s cenou 7.990,- kč i s poplatky nyní vedou z Mnichova!

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do asijské části Turecka s odletem z Mnichova od Turkish Air vytvořily skutečně ideální podmínky pro náplánování cesty. Posuďte sami. Připraveny jsou termíny s letenkami do Batman v období 1. listopadu 2014 až do 31. března 2015. Proč ideální? Je to dáno velkou kapacitou tarifu. Díky tomu si naplánujete let na kterýkoliv den.

Trasa akčního letu do Turecka: Linka Turkish Airlines je započata na letišti Mnichov (Munich Intl Arp)... (MUC) Německo, s mezipřistáním v Istanbulu, Ataturk Arpt (IST), (pauza cca 2-3 hodinky) a finálním příletem na letiště Batman Arpt (BAL), Turecko. Zpáteční let z města Batman již zahrnut do ceny se v zásadě neliší a vede opět do německého Mnichova.

Tip: Tyto letenky doporučujeme vyhrádně již zkušeným světoběžníkům, co přesně ví, co od takové cesty vůbec očekávat. Pakliže jste z východní části republiky, let z Mnichova pro vás nebude moc výhodný. Naopak se hodí  těm, co nechcou kvůli letenkám do asijské destinace objednávat dva spoje (nejprve do Istanbulu a pak až do Batman). V prodeji do stažení z nabídky.

⇆ Batman - Turecko 7.990,- kč kalendář