Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.520,- kč

Nové možnosti pro rezervaci sezónní levné letenky do Thajska z Prahy přináší turecký nadnárodní letecký dopravce Turkish Airlines. Po sérii levných letenek do Bangkoku, které už jsou vyprodány kromě nabídky Etihad Airways z Milána za 12 tisíc (k nalezení zde) s otevřenou náručí vítáme nástupce již vyprodaného tarifu do Bangkoku od Ukraine Airlines.

Oznamujeme vám příchozí zpáteční akční letenky Bangkok platné pro odlety z Prahy v tarifu Turkish Airlines za 14.520,- kč s taxami a poplatky. Cena oproti předchozí vyprodané akci na levné letenky do Bangkoku od Ukraine Airlines (14.080,- kč) se tedy liší ani né o pětistovku. Samozřejmě Turkish Airlines nabízí vždy maximální komfort a top služby.

Termíny: Po dnešních tipech na levné letenky bez kalendáře jsme rádi, že v případě akce na zpáteční levné letenky do Thajska (Bangkok) z Prahy od Turkish Airlines vám ho opět nabídneme. Pro zobrazení stačí klik na rezervační odkaz vespod aktuality. Na výběr máte letenky Bangkok s volnými termíny od 30. října až do konce dubna 2014.

Popis tarifu: Lety řídí letecká společnost Turkish Airlines. Starty z letiště Praha Václav Havel (kdysi Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na airport Suvarnabhumi Intl., Bangkok, Thajsko. Zpáteční let kpíruje stejnou trasu.

Tip: Váháte-li nad ideálním tarifem, doporučujeme okusit let s tureckou aerolinkou Turkish Airlines, která vždy zajímá přední pozice v hodnocení aerolinek a často se stává leteckou společností roku. Zabookujte si co nejdříve zpáteční levné letenky do Bangkoku na příchozí hlavní sezónu v komfortním spoji, brzy bude vyprodáno.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.520,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.