Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.520,- kč

Nové možnosti pro rezervaci sezónní levné letenky do Thajska z Prahy přináší turecký nadnárodní letecký dopravce Turkish Airlines. Po sérii levných letenek do Bangkoku, které už jsou vyprodány kromě nabídky Etihad Airways z Milána za 12 tisíc (k nalezení zde) s otevřenou náručí vítáme nástupce již vyprodaného tarifu do Bangkoku od Ukraine Airlines.

Oznamujeme vám příchozí zpáteční akční letenky Bangkok platné pro odlety z Prahy v tarifu Turkish Airlines za 14.520,- kč s taxami a poplatky. Cena oproti předchozí vyprodané akci na levné letenky do Bangkoku od Ukraine Airlines (14.080,- kč) se tedy liší ani né o pětistovku. Samozřejmě Turkish Airlines nabízí vždy maximální komfort a top služby.

Termíny: Po dnešních tipech na levné letenky bez kalendáře jsme rádi, že v případě akce na zpáteční levné letenky do Thajska (Bangkok) z Prahy od Turkish Airlines vám ho opět nabídneme. Pro zobrazení stačí klik na rezervační odkaz vespod aktuality. Na výběr máte letenky Bangkok s volnými termíny od 30. října až do konce dubna 2014.

Popis tarifu: Lety řídí letecká společnost Turkish Airlines. Starty z letiště Praha Václav Havel (kdysi Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na airport Suvarnabhumi Intl., Bangkok, Thajsko. Zpáteční let kpíruje stejnou trasu.

Tip: Váháte-li nad ideálním tarifem, doporučujeme okusit let s tureckou aerolinkou Turkish Airlines, která vždy zajímá přední pozice v hodnocení aerolinek a často se stává leteckou společností roku. Zabookujte si co nejdříve zpáteční levné letenky do Bangkoku na příchozí hlavní sezónu v komfortním spoji, brzy bude vyprodáno.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.520,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.