Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.520,- kč

Nové možnosti pro rezervaci sezónní levné letenky do Thajska z Prahy přináší turecký nadnárodní letecký dopravce Turkish Airlines. Po sérii levných letenek do Bangkoku, které už jsou vyprodány kromě nabídky Etihad Airways z Milána za 12 tisíc (k nalezení zde) s otevřenou náručí vítáme nástupce již vyprodaného tarifu do Bangkoku od Ukraine Airlines.

Oznamujeme vám příchozí zpáteční akční letenky Bangkok platné pro odlety z Prahy v tarifu Turkish Airlines za 14.520,- kč s taxami a poplatky. Cena oproti předchozí vyprodané akci na levné letenky do Bangkoku od Ukraine Airlines (14.080,- kč) se tedy liší ani né o pětistovku. Samozřejmě Turkish Airlines nabízí vždy maximální komfort a top služby.

Termíny: Po dnešních tipech na levné letenky bez kalendáře jsme rádi, že v případě akce na zpáteční levné letenky do Thajska (Bangkok) z Prahy od Turkish Airlines vám ho opět nabídneme. Pro zobrazení stačí klik na rezervační odkaz vespod aktuality. Na výběr máte letenky Bangkok s volnými termíny od 30. října až do konce dubna 2014.

Popis tarifu: Lety řídí letecká společnost Turkish Airlines. Starty z letiště Praha Václav Havel (kdysi Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s krátkým mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na airport Suvarnabhumi Intl., Bangkok, Thajsko. Zpáteční let kpíruje stejnou trasu.

Tip: Váháte-li nad ideálním tarifem, doporučujeme okusit let s tureckou aerolinkou Turkish Airlines, která vždy zajímá přední pozice v hodnocení aerolinek a často se stává leteckou společností roku. Zabookujte si co nejdříve zpáteční levné letenky do Bangkoku na příchozí hlavní sezónu v komfortním spoji, brzy bude vyprodáno.

- rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 14.520,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety