Turkish Airlines - Thajsko ↔ levné letenky Praha - Bangkok 12.556,- kč

Víte, o kterou destinaci nyní soupeří nejvíce aerolinek? Jsou to letenky do Bangkoku! V této době uvádíme jeden tip za druhým a  lepší střídá ještě lepším, takže si fanoušci individuálního cestování skutečně příjdou na své. A kdo bojuje o nejlevnější letenky? Jsou to KLM, Air France, Ukraine Airlines, přímé lety od EVA Air, nebo také levné letenky Bangkok od Turkish Airlines.

Právě na příchozí akční letenky od leteckého přepravce Turkish Airlines nejvíce zaměříme svou pozornost. Aerolinka nabízí hned dvě alternativy levného letu. Z Prahy a Vídně a kupodivu si levné letenky do Bangkoku z Prahy objednáte levněji. Výjdou už na nějakých 12.556,- kč i s poplatky, což je momentálně ze všech dopravců nejnižší cena.

Termíny: Cena není nízká na úkor dalších kompromisů! Považte sami, bookovat lze totiž levné letenky do Thajska na tamní ještě probíhající hlavní turistickou sezónu a není problém objednat let ještě na tento měsíc! Výběr letenky - z kalendáře. Termíny k dispozici: Od 19. února 2014 do 29. června 2014 při neodkladné rezervaci.

Tip: Chcete si tarif od Turkish Airlines porovnat s ostatními, ale ztratili jste se v momentální záplavě levných letenek do Bangkoku? Neházejte flintu do žita. Všechno připravíme za vás. První dva odkazy níže upřesňují varianty s letenkami z Prahy a Vídně. Třetí vede na celkový souhrn levných letů Bangkok. Vše si prostudujte, nebude-li vám něco jasné, napište nám na facebook.

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 12.560,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Vídně 13.700,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko přehled levných letů zde

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.