Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.990,- kč

Ráj nejednoho Čecha, to je thajský Bangkok! Na obzoru se nám rýsuje akce turecké letecké společnosti Turkish Airlines na levné letenky do Thajska z Prahy. Jelikož aerolinky patří mezi nadstandartní, jejich akční letenky nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale stojí za to! I přesto je možné s touto aerolinkou si zaknihovat levné letenky do Bangkoku.

Aktuální tip nám nabídne akční letenky do Bangkoku v období od května do konce srpna s odletem z Prahy za cenu 13.990,- kč i s poplatky. V ceně je započtena i zpáteční trasa, tj. z Bangkoku do Prahy. Vybírat zpáteční levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy si můžete z letového kalendáře do skončení akce, nebo do vyprodání letenek.

Kromě toho, že nám aerolinky Turkish Airlines nabídnou nevšední komfort na palubě, nebude na škodu, podívat se na stručné informace k akčním letům Praha - Bangkok a zpět. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratičkým mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (1h 50min) a finálním příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety