Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.990,- kč

Ráj nejednoho Čecha, to je thajský Bangkok! Na obzoru se nám rýsuje akce turecké letecké společnosti Turkish Airlines na levné letenky do Thajska z Prahy. Jelikož aerolinky patří mezi nadstandartní, jejich akční letenky nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale stojí za to! I přesto je možné s touto aerolinkou si zaknihovat levné letenky do Bangkoku.

Aktuální tip nám nabídne akční letenky do Bangkoku v období od května do konce srpna s odletem z Prahy za cenu 13.990,- kč i s poplatky. V ceně je započtena i zpáteční trasa, tj. z Bangkoku do Prahy. Vybírat zpáteční levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy si můžete z letového kalendáře do skončení akce, nebo do vyprodání letenek.

Kromě toho, že nám aerolinky Turkish Airlines nabídnou nevšední komfort na palubě, nebude na škodu, podívat se na stručné informace k akčním letům Praha - Bangkok a zpět. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratičkým mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (1h 50min) a finálním příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.