Turkish Airlines - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.990,- kč

Ráj nejednoho Čecha, to je thajský Bangkok! Na obzoru se nám rýsuje akce turecké letecké společnosti Turkish Airlines na levné letenky do Thajska z Prahy. Jelikož aerolinky patří mezi nadstandartní, jejich akční letenky nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale stojí za to! I přesto je možné s touto aerolinkou si zaknihovat levné letenky do Bangkoku.

Aktuální tip nám nabídne akční letenky do Bangkoku v období od května do konce srpna s odletem z Prahy za cenu 13.990,- kč i s poplatky. V ceně je započtena i zpáteční trasa, tj. z Bangkoku do Prahy. Vybírat zpáteční levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy si můžete z letového kalendáře do skončení akce, nebo do vyprodání letenek.

Kromě toho, že nám aerolinky Turkish Airlines nabídnou nevšední komfort na palubě, nebude na škodu, podívat se na stručné informace k akčním letům Praha - Bangkok a zpět. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratičkým mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (1h 50min) a finálním příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.