Turkish Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 11.743,- kč

Turecká aerolinka Turkish Airlines navazuje na své akční lety z konce minulého roku, díky kterým jste si mohli ukořistit levné letenky do Jižní Korei, USA, Indie a mnoho dalších zemí a spouští další lákavý tarif. Tentokrát cílí na oblíbenou destinaci nejen českých turistů - Thajsko.

Po chybných tarifech ruské Aeroflot a ukrajinské Ukraine Airlines spouští Turkish Airlines obousměrné levné letenky do Bangkoku s odletem z naší metropole za 11.743,- kč s taxami i poplatky. S ohledem na nejlepší služby a servis na palubě se tento tarif jeví jako velmi výhodný.

Dostupnost: Aktuální letenky Praha - Bangkok a zpět v podání Turkish Airlines mají zhotoven i kalendář pro nejsnadnější výběr. Volné termíny naleznete už na příští měsíc, což je ideální zpráva pro ty, co chcou ještě zachytit probíhající sezónu. Levné letenky Thajsko bookujte na datumy zahrnující období od 3. února 2015 až do 25. září 2015.

Specifikace akčního letu do Bangkoku v režii Turkish Airlines. Odlétá se z letiště Praha (PRG) Česko s jedním mezipřistáním v tureckém Istanbulu, které lze při delší zastávce využít k prohlídce hlavního města Turecka (doba mezipřistání je individuálního podle zvoleného termínu - více v náhledu rezervace). Přílet je na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) - Thajsko. Zpátky z Thajska do Prahy to je po  stejné trase.

Tip: Thajsko potažmo Bangkok je jedna z nejoblíbenějších destinací, potažmo v zimních časech, kam nejraději létáme, aerolinky se na ně tedy zaměřují a sem tam připravují pobídky, jako je tato. Letenky v prodeji najdete pouze do vyprodání. Souhrnný přehled posledních akcí Bangkok k porovnání je zde.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 11.743,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.