Turkish Airlines - SAE - levné letenky do Dubaje z Prahy 9.690,- kč

Nečekaná letenková specialitka na obzoru a tak posunuje ostatní na další příčky! Vyhlášená turecká letecká společnost Turkish Airlines (evropská aerolinka roku 2013) vytahuje další trumf na scéně akčních letenek. Je tu další várka akčních letenek do bohatých Spojených Arabských Emirátů.

Pojďme si akci rozebrat trochu detailněji. Za částku 9.690,- kč s taxami i poplatky máme možnost bookovat levné letenky do Dubaje s odletem z Prahy. Jak už bylo řečeno, lety probíhají v režii aerolinek Turkish Airlines, což zaručuje komfortnější cestování než u jiné aerolinky. Samozřejmě je to akce na zpáteční levné letenky, takže včetně letu Dubaj - Praha.

Dostupnost: Akce má jednu velkou výhodu! Za jednotnou cenu 9.690,- kč si teď můžete zaknihovávat levné letenky do Dubaje s odlety z Prahy na nespočet termínů. Období, po které se teď dají objednat levné letenky Dubaj je sice už od července a srpna, ale v kalendáři už na ně (zatím) volné termíny neseženete. Naopak akční letenky do Dubaje od září až do května 2014 zaručují volnou letenku téměř na všechny termíny.

Informace k letu do Dubaje: odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Zpět se letí stejnou trasou.

Tip: pro koho jsou levné letenky do Spojených Arabských Emirátů určeny? Akční lety do Dubaje v tarifu Turkish Airlines se hodí cestovatelům preferujíc levnou letenku z Prahy s požadavkem na co nejvyšší komfort při letu.

Online rezervace levné letenky Dubaj (SAE)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.