Turkish Airlines - Nepál ↔ levné letenky Kathmandu 15.092,- kč

Nejen pro náročné cestovatele a milovníky vysokohorské turistiky se může hodit tarif na levné letenky do Nepálu za účasti vyhlášené Turkish Airlines. Tato aerolinka nabízí výhodné lety do hlavního města Nepálu. Za cenu 15.092,- kč si právě teď objednáte letenky Kathmandu z Lipska, včetně všech poplatků a zpátečního letu.

Dostupnost: Kalendář s volnými letenkami není k dispozici. I přesto vám poradíme jak na to. Rezervace letenek do Kathmandu uskutečňujte do pondělí 10. února 2014. Odletět v tarifu Turkish Airlines do Nepálu za uvedených podmínek se dá nejpozději 30. června. Turistické vízum si vyřídíte na letišti při vstupu do země od 25 USD.

Levné letenky Kathmandu - cestovní informace: Odlety tureckých aerolinek do Nepálu se podnikají z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo, vedené přes Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, do finální destinace Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál.

Proč objednávat levné letenky do Nepálu? Je pro to hned několik "nej". Dokonalá až pohádkově krásná krajina má své osobité kouzlo. V Nepálu je také osm z deseti nejvyšších hor světa! Mystické příběhy o historii země se tradují iž řadu let. Dopravce Turkish Airlines provázející vás na cestě do Nepálu patří mezi top aerolinky světa. Šťastný let!

↔ Kathmandu - Nepál z Lipska 15.092,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety