Turkish Airlines - Nepál - levné letenky Kathmandu 13.590,- kč

Na poli levných letenek se nám zase po dvou měsících objevují zpáteční levné letenky do Nepálu. Atraktivní tarif má na starosti turecká aerolinka Turkish Airlines, umožňuje uskutečňovat levné lety do Kathmandu z Budapešti s cenou 13.590,- kč za zpáteční letenky včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Cestovatele chtějící letět levně do Nepálu na křídlech Turkish Airlines si můžou vybírat levné letenky do Kathmandu z kalendáře s online stavem neobsazených letenek. V tuto chvíli je možné vybírat levné letenky z období od 8. listopadu až do 26. března 2014.

Popis letu do Nepálu za 13.590,- kč: Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Finální přílet je na letiště Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpět se letí po stejné trase s přistáním v Budapešti.

Tip: Vyplatí se levné letenky do Kathmandu z Budapešti? Pro Čechy je dorava do tohoto města otázka nevelkého výdaje. Dopravit se tam dá autobusem, autem, letecky, nebo vlakem. Pro individuální doplnění např. levné letenky Praha - Budapešť nám napište na facebook.

- online rezervace levné letenky Kathmandu - Nepál 13.590,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.