Turkish Airlines - Nepál - levné letenky Kathmandu 13.590,- kč

Na poli levných letenek se nám zase po dvou měsících objevují zpáteční levné letenky do Nepálu. Atraktivní tarif má na starosti turecká aerolinka Turkish Airlines, umožňuje uskutečňovat levné lety do Kathmandu z Budapešti s cenou 13.590,- kč za zpáteční letenky včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Cestovatele chtějící letět levně do Nepálu na křídlech Turkish Airlines si můžou vybírat levné letenky do Kathmandu z kalendáře s online stavem neobsazených letenek. V tuto chvíli je možné vybírat levné letenky z období od 8. listopadu až do 26. března 2014.

Popis letu do Nepálu za 13.590,- kč: Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Finální přílet je na letiště Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpět se letí po stejné trase s přistáním v Budapešti.

Tip: Vyplatí se levné letenky do Kathmandu z Budapešti? Pro Čechy je dorava do tohoto města otázka nevelkého výdaje. Dopravit se tam dá autobusem, autem, letecky, nebo vlakem. Pro individuální doplnění např. levné letenky Praha - Budapešť nám napište na facebook.

- online rezervace levné letenky Kathmandu - Nepál 13.590,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.