Turkish Airlines - Maledivy - levné letenky Praha - Male - zpáteční 14.500,- kč

Cestovatelé, kteří by rádi levné letenky na ostrovní stát v Indickém oceánu, můžou zbystřit svou pozornost! Jsou tady levné letenky na Maledivy! Momentálně se nabízí akční tarify od Turkish Airlines na lety Praha - Male a zpět za cenu 14.500,- kč včetně tax a poplatků. Uvedené ceny za letenky jsou platné samozřejmě při aktuální rezervaci palubního lístku.

Tarify na levné letenky Maledivy si můžete zaknihovat na vybrané dny od 24. Listopadu do 29. Března 2013. Jako příklad levné letenky Male můžeme uvést příkladové datum 3. - 17. Ledna, nebo 2. - 18. Března. Odlety jsou z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a finálními přílety na letiště Male Intl Arpt, Male, Maledivy.

Zarezervujte si i vy levné letenky na Maledivy s odletem z Prahy a poznejte krásy tohoto malebného ostrova. Termíny na levné letenky mizí každým dnem ve velké míře, doporučujeme tedy si zaknihovat letenky co nejdříve. Volná data jsou k dispozici pod odkazem na rezervaci.

Online rezervace levné letenky Male (Maledivy)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.