Turkish Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 15.391,- kč

I když nás v těchto dnes obklopuje příjemné babí léto, poslední teplé dny na koupání už jsou jistojistě sečteny. Měli jste přes prázdniny hodně práce a nestihli jste vyrazit na dovolenou? Dostatečnou náplastí může být tarif Turkish Airlines s levnými letenkami na Maledivy. Vydat se na souostroví 19 korálových atolů se teď dá z Prahy za příznivých 15.391,- kč.

Dostupnost: Jak už bylo uvedeno, výhodný spoj pramení z akčních letenek tureckého renomovaného dopravce a týká se hlavního města Malediv. Období pro rezervaci je následující: Zarezervovat levné letenky do Male s odletem z naší metropole lze už na tento měsíc i když už se jedná o poslední letenky. Za to listopad či prosinec je co se týká volných míst na tom o dost lépe. Výběr je proveditelný z kalendáře ještě na květen a červen následujícího roku.

Specifikace trasy: Akční linka od Turkish Airlines není zajímavá pouze výhodnou cenou a odletem z hlavního města. Let z Prahy do Male totiž obsahuje pouze jedno mezipřistání, které navíc není nijak závratně dlouhé (cca 2 až 3 hodinky). Tady jsou bližší informace. Odlet vede z letiště Praha - PRG (bývalá Ruzyně) s mezipřistáním v tureckém Istanbulu (Ataturk - IST) a příletem na Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpátky z Male do Prahy se na trase v podstatě nic nemění.

Tip: V předchozích dnech jsme si ukázali několik variant, kam vycestovat za teplem a které levné letenky v dané oblasti rezervovat i mimo Indický oceán. Maledivy se k nim přidávají jako další alternativa letu, jenž se vyplatí. Máte i přesto jiné cestovatelské choutky? Napište nám, rádi vám poradíme ideální spoj.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 15.391,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.