Turkish Airlines ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Prahy 15.391,- kč

I když nás v těchto dnes obklopuje příjemné babí léto, poslední teplé dny na koupání už jsou jistojistě sečteny. Měli jste přes prázdniny hodně práce a nestihli jste vyrazit na dovolenou? Dostatečnou náplastí může být tarif Turkish Airlines s levnými letenkami na Maledivy. Vydat se na souostroví 19 korálových atolů se teď dá z Prahy za příznivých 15.391,- kč.

Dostupnost: Jak už bylo uvedeno, výhodný spoj pramení z akčních letenek tureckého renomovaného dopravce a týká se hlavního města Malediv. Období pro rezervaci je následující: Zarezervovat levné letenky do Male s odletem z naší metropole lze už na tento měsíc i když už se jedná o poslední letenky. Za to listopad či prosinec je co se týká volných míst na tom o dost lépe. Výběr je proveditelný z kalendáře ještě na květen a červen následujícího roku.

Specifikace trasy: Akční linka od Turkish Airlines není zajímavá pouze výhodnou cenou a odletem z hlavního města. Let z Prahy do Male totiž obsahuje pouze jedno mezipřistání, které navíc není nijak závratně dlouhé (cca 2 až 3 hodinky). Tady jsou bližší informace. Odlet vede z letiště Praha - PRG (bývalá Ruzyně) s mezipřistáním v tureckém Istanbulu (Ataturk - IST) a příletem na Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpátky z Male do Prahy se na trase v podstatě nic nemění.

Tip: V předchozích dnech jsme si ukázali několik variant, kam vycestovat za teplem a které levné letenky v dané oblasti rezervovat i mimo Indický oceán. Maledivy se k nim přidávají jako další alternativa letu, jenž se vyplatí. Máte i přesto jiné cestovatelské choutky? Napište nám, rádi vám poradíme ideální spoj.

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 15.391,- kč kalendář