Turkish Airlines - Maledivy ↔ levné letenky Male z Prahy 14.450,- kč

***aktualizace*** Vytříbený let za vysněnou dovolenou s nejlepší aerolinkou. To vše levně a ještě s odletem z Prahy! Není to fáma, ale realita těchto dní! Za 14.450,- kč i s poplatky si teď totiž objednáte levné letenky na Maledivy, do letoviska Male v ceně i se zpátečním letem na křídlech jedné z nejlepších aerolinek současnosti, aerolinkou Turkish Airlines!

Včera jsme vás informovali o bleskovém vyprodání tarifu, což už dnes neplatí, protože nové termíny byly zařazeny do kalendáře a jsou připraveny k rezervaci. Zpátečné levné letenky Male z Prahy můžete opět bookovat na období 8. březen až 30. říjen 2014.  Konkrétní situace s letenkami na Maledivy z Prahy vypadá tak, že když zareagujete rychle, zabookujete si levné letenky v tomto období na libovolný měsíc.

Základní popis tarifu na Maledivy: Dopravu zajišťuje turecká Turkish Airlines, která stále okupuje první desítku nejlepších aerolinek světa, což se o ostatních evropských aerolinkách říci nedá. Nyní už k samotnému letu: odlety z letiště Praha podmiňuje jedno mezipřistání a to na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (2 až 9 hodin). Přílet je na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Zpáteční lety se stejným mezipřistáním vedou opět na letiště Praha.

Tip: Na závěr si pojďme zmapovat celkovou situaci v kategorii levné letenky na Maledivy. Předchozí akční lety se datují k 20. lednu s mega cenou 9.807,- kč, byly však mimopražské (odlétalo se z Varšavy). Levné letenky z Prahy do Male byly zveřejněny ještě o týden dříve s nejlepší leteckou společností roku 2013 za 16.598,- kč. Nyní s obdobnou kvalitou poletíme z Prahy s Turkish Airlines ještě o dva tisíce levněji. Kalendář a souhrn posledních tipů najdete na konci tohoto letenkového tripu.

Ubytování: Co by to bylo za dovolenou, kdybychom ušetřili jen na polovině služeb. Jak se dostat k levnému ubytování vám může napovědět server booking.com, kde narazíte na akce se slevami až 80%, určitě to stojí minimálně za zkouknutí.

↔ Male - Maledivy z Prahy 14.450,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.