Turkish Airlines - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur - byznys třída - 16.900,- kč

Cestujete rádi luxusně? Chcete vyzkoušet něco více, než jen economy class? Za velmi slušné peníze si nyní objednáte levné letenky do Malajsie v byznys třídě!

Je tady turecká letecká společnost Turkish Airlines, která pořádá akci v českém rezervačním systému na levné letenky do Kuala Lumpur. Letenky od Turkish Airlines do Kuala Lumpur jsou dostupné v business clase za cenu 16.900,- kč i s poplatky. Akce je platná pouze do vyprodání letenek.

Kalendář s volnými lety do Kuala Lumpur najdete zde.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.