Turkish Airlines ⇆ Kyrgyzstán - levné letenky Osh z Prahy 8.890,- kč

Netradiční cestovatelskou perličku pro našince tentokrát ve své kuchyni stvořila aerolinka Turkish Airlines. Po dvou letech se na trhu opět objevují levné letenky do Kyrgyzstánu! Jistě čekáte, že vypíšeme akci s letenkami do Biškeku, což je hlavní město Kyrgyzstánu, ale opak je pravdou. Překvapení nese název levné letenky Osh z Prahy a zpět za cenu 8.890,- kč.

Druhé největšího město Kyrgyzstánu - Osh, vhodné například k návštěvě pro horaly a milovníky přírodních krás a odlehlých kultur, vybízí k návštěvě z našeho hlavního města, za cenu která se neodmítá. Ptáte se na kdy naplánovat takovýto let? Přesně vám napoví akční kalendář umístěný pod odkazem na konci článku. Termíny k rezervaci letenky Osh z Prahy jsou od 6. dubna 2015 do 26. ledna 2016.

Vás technicky založené budou zajisté zajímat i detaily letu. Pokud čtete aktuální letenkový tip, dozvíte se, že odlety budou uskutečňovány z letiště Praha (PRG) Česko, dále mezipřistáním na letišti Istanbul Ataturk Arpt (IST) Turecko a příletem na Osh (OSS) Kyrgyzstán. Z Osh do Prahy poletíte stejně.

Tip: Nadchly vás podmínky pro rezervaci aktuální levné letenky Kyrgyzstán od tureckých špičkových aerolinek? Pak neotálejte ani minutu. Přívlastek takové akce totiž je výjmečný či sporadický, vyplatí se tedy jednat dříve, než bude pozdě. Osh z Prahy a zpět pod 9 tisíc čeká jen na vás.

⇆ Osh - Kyrgyzstán (z Prahy) 8.890,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.