Turkish Airlines - Kanada - levné letenky do Montrealu z Vídně 11.081,- kč

Ať je jaro nebo zima, levné letenky jsou vždy prima :-) Sortiment levného cestování letadlem se nezastavuje ani den před silvestrem! Využít toho můžou například cestovatelé chystajíc se do Kanady.

Svěží vítr v této kategorii přináší letecká společnost Turkish Airlines, s kterou bývá let vždy příjemný a s maximálním komfortem na trase s odletem z Vídně. Jsou tady akční letenky do Montrealu s cenou 11.081,- kč s taxami a poplatky za zpáteční lety.

Dostupnost: Objednávat levné letenky Montreal z Vídně je možné na měsíce leden 2014 až říjen 2014. Mnozí z vás ale zapomínájí, že ceny a dostupnost letů jsou aktuální v době zvěřejnění. Budete-li si chtít zabookovat tyto levné letenky za měsíc, nedivte se, že už nejsou.

Info k trase: Odlétá se s aerolinkou Turkih Airlines s odletem z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, druhým na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada k příletu na Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt, Montreal, Kanada. Zpáteční let tuto trasu kopíruje.

Tip: Na závěr si shrňme důležitá fakta při rozhodování výběru levné letenky do Kanady. Poslední akční lety do Kanady se nesly na křídlech KLM na lince Praha - Toronto, pasete-li ovšem po letech do Montrealu, let z Vídně od Turkish Airlines je momentálně to nejlevnější co se nabízí. Alternativa do Montrealu z Vídně nebo Prahy není.

Ubytování: Máte už letenku, ale netušíte kde sehnat nocleh za slušné peníze? Podívejte se na ucelený přehled hotelů, penziónů a hostelů na stránce booking.com.

Letecké společnosti
Oblíbené lety