Turkish Airlines - Kanada - levné letenky do Montrealu z Vídně 11.081,- kč

Ať je jaro nebo zima, levné letenky jsou vždy prima :-) Sortiment levného cestování letadlem se nezastavuje ani den před silvestrem! Využít toho můžou například cestovatelé chystajíc se do Kanady.

Svěží vítr v této kategorii přináší letecká společnost Turkish Airlines, s kterou bývá let vždy příjemný a s maximálním komfortem na trase s odletem z Vídně. Jsou tady akční letenky do Montrealu s cenou 11.081,- kč s taxami a poplatky za zpáteční lety.

Dostupnost: Objednávat levné letenky Montreal z Vídně je možné na měsíce leden 2014 až říjen 2014. Mnozí z vás ale zapomínájí, že ceny a dostupnost letů jsou aktuální v době zvěřejnění. Budete-li si chtít zabookovat tyto levné letenky za měsíc, nedivte se, že už nejsou.

Info k trase: Odlétá se s aerolinkou Turkih Airlines s odletem z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, druhým na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada k příletu na Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt, Montreal, Kanada. Zpáteční let tuto trasu kopíruje.

Tip: Na závěr si shrňme důležitá fakta při rozhodování výběru levné letenky do Kanady. Poslední akční lety do Kanady se nesly na křídlech KLM na lince Praha - Toronto, pasete-li ovšem po letech do Montrealu, let z Vídně od Turkish Airlines je momentálně to nejlevnější co se nabízí. Alternativa do Montrealu z Vídně nebo Prahy není.

Ubytování: Máte už letenku, ale netušíte kde sehnat nocleh za slušné peníze? Podívejte se na ucelený přehled hotelů, penziónů a hostelů na stránce booking.com.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.