Turkish Airlines - Kanada - levné letenky do Montrealu z Vídně 11.081,- kč

Ať je jaro nebo zima, levné letenky jsou vždy prima :-) Sortiment levného cestování letadlem se nezastavuje ani den před silvestrem! Využít toho můžou například cestovatelé chystajíc se do Kanady.

Svěží vítr v této kategorii přináší letecká společnost Turkish Airlines, s kterou bývá let vždy příjemný a s maximálním komfortem na trase s odletem z Vídně. Jsou tady akční letenky do Montrealu s cenou 11.081,- kč s taxami a poplatky za zpáteční lety.

Dostupnost: Objednávat levné letenky Montreal z Vídně je možné na měsíce leden 2014 až říjen 2014. Mnozí z vás ale zapomínájí, že ceny a dostupnost letů jsou aktuální v době zvěřejnění. Budete-li si chtít zabookovat tyto levné letenky za měsíc, nedivte se, že už nejsou.

Info k trase: Odlétá se s aerolinkou Turkih Airlines s odletem z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, druhým na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada k příletu na Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt, Montreal, Kanada. Zpáteční let tuto trasu kopíruje.

Tip: Na závěr si shrňme důležitá fakta při rozhodování výběru levné letenky do Kanady. Poslední akční lety do Kanady se nesly na křídlech KLM na lince Praha - Toronto, pasete-li ovšem po letech do Montrealu, let z Vídně od Turkish Airlines je momentálně to nejlevnější co se nabízí. Alternativa do Montrealu z Vídně nebo Prahy není.

Ubytování: Máte už letenku, ale netušíte kde sehnat nocleh za slušné peníze? Podívejte se na ucelený přehled hotelů, penziónů a hostelů na stránce booking.com.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.