Turkish Airlines - Irán - levné letenky Teherán 4.876,- kč

Přinášíme tip na levné letenky, dle článku na idnes.cz, do ráje nezávislých cestovatelů. I takto by se dala interpretovat cesta do Íránu, v každém případě je v této zemi několik měst, kde už se dávno neválčí a jsou tak využívány k turistickému ruchu náročnějšími cestovateli. V této návaznosti si vám dovolujeme představit levné letenky do Teheránu, hlavního města Íránu.

Pakliže vás tedy netíží tento mýtus nejobávanější země, nabízí se výhodné lety do Íránu z německého Mnichova. Zpáteční letenky nejlevněji Teherán teď pořídíme v tarifu vyhlášeného leteckého přepravce, aerolinky Turkish Airlines. Zpáteční letenky jsou v ceně už za 4.876,- kč včetně tax a poplatků. Abyste dosáhli tuto cenu, naplánujte si svůj let na únor 2014, protože přes léto za tuhle destinaci zaplatíte pořádný balík.

Informace k tarifu: Odlet s Turkish Airlines z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na letiště Imam Khomeini Arpt, Teheran, Írán. Stejnou trasu absolvujete také u zpátečního letu.

Tip: Zdají se vám letenky do Íránu z německého Mnichova nevýhodné? Nenechte se zmást! Pakliže si lámete hlavu s tím, jak se levně dopravit do Mnichova, už nemusíte. Využít můžete například levné autobusové dopravy od Student Agency. O vízum lze požádat elektronickou cestou.

- online rezervace levné letenky Teherán - Írán 4.876,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.