Turkish Airlines - Írán - levné letenky Kermánšáh 7.769,- kč

A nyní trochu netradičně! Před vámi jsou levné letenky do Kermánšáh, největšího a nejrušnějšího města v centru západního Íránu. Ačkoliv to není hlavní turistická bašta i přesto doufáme, že si mezi vámi cestovateli, co mají putování po světě jako koníček, může najít své fanoušky. Za pohled určitě stojí červeně zářící skalní masivy, které jsou jsou vskutku impozantní.

Jak se tedy dostat do Kermánšáh v Íránu? Jak jinak než letecky a levně! :-) Do Íránu levné letenky aktuálně jedině s Turkish Airlines! Samozřejmě za předpokladu, budete-li chtít využít tarifu na levné letenky do Kermánšáh a zpět za cenu 7.769,- kč včetně tax a poplatků. Odlety jsou z nedalekého Lipska, teda nebydlíte-li například v Ostravě :-)

Dostupnost letenek: Objednávejte levné letenky Kermánšáh nejenom na letní prázdniny 2014! K dispozici jsou volné termíny do 17. července a poté zase od srpna 2014 do března 2015. Délka omezení pobytu v zemi není nijak stanovena. Příkladový termín umožňující objednat si levné letenky směřuje na červenec.

Zajímají vás podrobnější informace k letové trase? Tady jsou. Jedná se o let přestupem v Istanbulu. Odlétá se z letiště Leipzig Arpt, Lipsko, Německo s mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (cca 4h), poté již na Kermanshah Arpt, Kermanshah, Írán. Stejné podmínky vás budou právázet i na zpáteční trase.

Tip na závěr? Bookovat levné letenky se dá také pro lety z německého Norimberku! Příklad na konci letenkového tipu. Pořešit otázku ubytování vám pomůže usnadnit slevový portál s ubytováním, server booking.com. Více informací k jakýmkoliv dalším dotazům vám sdělíme na našem facebooku.

↔ Kermánšáh - Írán z Lipska 7.769,- kč rezervace

↔ Kermánšáh - Írán z Norimberku 7.811,- kč rezervace

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.