Turkish Airlines - Írán - levné letenky do Teheránu z Vídně 4.990,- kč

Milovnící dobrodružných cest mají opět o čem přemýšlet! Díky přední evropské aerolince Turkish Airlines, která spustila tarif na akční letenky do Teheránu, hlavního města Íránu s vynikající cenou 4.990,- kč za zpáteční letenku s odletem z nám blízké Vídně. Ceny za letenky do Teheránu v akci Turkish Airlines jsou uvedeny včetně tax a poplatků.

V současné době jsou k mání levné letenky do Teheránu s volnými vybranými termíny od 6. května až do 26. října, s tím že odlety jsou nyní volné v podstatě jen na květen. Jestli se ještě nějaké levné letenky uvolní na jiné datum, objeví se v letovém kalendáři.

Informace k akčnímu tarifu do Teheránu - odletíte s komfortní tureckou leteckou společností Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Imam Khomeini Arpt, Teheran, Írán. Totéž ale opačně u letu zpět.

Kdo už si někdy objednával akční letenky, ví, že ty nejzajímavejší termíny jsou nažhavenými cestovateli pravidelně velmi rychle vyprodány. Je tedy více než nutné si ihned po ověření volné letenky do Íránu bookovat let, ať už už se jedná o akci Turkish Airlines, nebo jiné aerolinky.

Online rezervace levné letenky Teherán (Írán)

Letecké společnosti
Oblíbené lety