Turkish Airlines - Írán - levné letenky do Teheránu z Vídně 4.990,- kč

Milovnící dobrodružných cest mají opět o čem přemýšlet! Díky přední evropské aerolince Turkish Airlines, která spustila tarif na akční letenky do Teheránu, hlavního města Íránu s vynikající cenou 4.990,- kč za zpáteční letenku s odletem z nám blízké Vídně. Ceny za letenky do Teheránu v akci Turkish Airlines jsou uvedeny včetně tax a poplatků.

V současné době jsou k mání levné letenky do Teheránu s volnými vybranými termíny od 6. května až do 26. října, s tím že odlety jsou nyní volné v podstatě jen na květen. Jestli se ještě nějaké levné letenky uvolní na jiné datum, objeví se v letovém kalendáři.

Informace k akčnímu tarifu do Teheránu - odletíte s komfortní tureckou leteckou společností Turkish Airlines z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na letišti Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Imam Khomeini Arpt, Teheran, Írán. Totéž ale opačně u letu zpět.

Kdo už si někdy objednával akční letenky, ví, že ty nejzajímavejší termíny jsou nažhavenými cestovateli pravidelně velmi rychle vyprodány. Je tedy více než nutné si ihned po ověření volné letenky do Íránu bookovat let, ať už už se jedná o akci Turkish Airlines, nebo jiné aerolinky.

Online rezervace levné letenky Teherán (Írán)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.