Turkish Airlines - Írán - levné letenky do Teheránu 5.270,- kč

Máte už svět procestovaný křížem krážem, nebo jen cestujete rádi netradičně, ale zároveň nechcete utrácet přemrštěné částky za letenky? Právě pro vás jako dělaný může být aktuální tarif turecké letecké společnosti Turkish Airlines na levné letenky do Íránu, které nenajdete v akční nabídce příliš často. Nabízí se k rezervaci levné letenky do Teheránu, hlavního města Íránu za cenu 5.270,- kč i s poplatky s odletem z holandského Amsterdamu.

Nyní dobrá zpráva! Kliknete-li níže na odkaz pro rezervaci akční letenky, zobraz se vám kalendář, kde si můžete vybrat levné letenky do Teheránu v období mezi 31.lednem až 31. červencem s dostatkem volných termínů. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s krátkým mezipřistáním na letišti Esenboga Arpt, Ankara, Turecko (1h 30min) a příletem na letiště Imam Khomeini Arpt, Teheran, Írán. V ceně jsou zahrnuty i zpáteční letenky Amsterdam - Teherán.

Jak se dostat do Amsterdamu? Nejideální spoj se nabízí např. z Prahy s lowcost letenkou. Letět levněji je možné také z Vídně, nebo polského Krakova či Katovic. Bližší informace o levných letenkách do Amsterdamu najdete pod odkazem letenky Amsterdam.

Dostupnost akce: zlevněné letenky do Teheránu v akčním tarifu aerolinek Turkish Airlines budou dostupné cca týden, nebo do vyprodání akce, tak je nepromeškejte!

Online rezervace levné letenky Teherán (Irán)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety