Turkish Airlines - Írán - levné letenky do Teheránu 5.270,- kč

Máte už svět procestovaný křížem krážem, nebo jen cestujete rádi netradičně, ale zároveň nechcete utrácet přemrštěné částky za letenky? Právě pro vás jako dělaný může být aktuální tarif turecké letecké společnosti Turkish Airlines na levné letenky do Íránu, které nenajdete v akční nabídce příliš často. Nabízí se k rezervaci levné letenky do Teheránu, hlavního města Íránu za cenu 5.270,- kč i s poplatky s odletem z holandského Amsterdamu.

Nyní dobrá zpráva! Kliknete-li níže na odkaz pro rezervaci akční letenky, zobraz se vám kalendář, kde si můžete vybrat levné letenky do Teheránu v období mezi 31.lednem až 31. červencem s dostatkem volných termínů. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s krátkým mezipřistáním na letišti Esenboga Arpt, Ankara, Turecko (1h 30min) a příletem na letiště Imam Khomeini Arpt, Teheran, Írán. V ceně jsou zahrnuty i zpáteční letenky Amsterdam - Teherán.

Jak se dostat do Amsterdamu? Nejideální spoj se nabízí např. z Prahy s lowcost letenkou. Letět levněji je možné také z Vídně, nebo polského Krakova či Katovic. Bližší informace o levných letenkách do Amsterdamu najdete pod odkazem letenky Amsterdam.

Dostupnost akce: zlevněné letenky do Teheránu v akčním tarifu aerolinek Turkish Airlines budou dostupné cca týden, nebo do vyprodání akce, tak je nepromeškejte!

Online rezervace levné letenky Teherán (Irán)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.