Turkish Airlines - Indie - levné letenky do Dillí z Prahy 12.490,- kč

Kdo si počká, ten se dočká! V tomto duchu se ponese i následující tip na levné letenky do Indie. Pakliže vám neseděli akční letenky letenky do Dillí z Milána (zde), můžete nyní využít aktuální přichozí tarif na levné letenky do Dillí s odletem z Prahy za cenu 12.490,- kč s poplatky. Všechno jsou to zpáteční letenky.

Nevíte kdy letět a jak objednat letenku do Indie? Jde to velmi snadno. V současné době jsou dostupné bohatě zastoupené termíny na levné letenky do Dillí z Prahy na prosinec 2013, leden, únor a březen 2014. Zarezervujete si levné letenky tak, že kliknete na odkaz pro rezervaci ve spodní části této zprávy. Zobrazí se vám kalendář s volnými lety za jednotnou cenu 12.490,- kč. Oranžově označené dny jsou volné a je na ně možné provést booking letenky.

Informace k letu: akční lety do Indie z Prahy vypravuje špičková aerolinka Turkish Airlines. Odlety jsou z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (např. 4hodiny) a příletem na letiště Delhi Indira Gandhi Intl, Dillí, Indie. Zpáteční let je stejný.

Shrnutí levných letenek do Indie: v prvním odstavci tedy naleznete odkaz na letenky do Dillí z Milána za 8.970,- kč, nebo na konci aktuality akční letenky do Dillí z Prahy. Výhodou letů do Indie z Prahy bezesporu je, že si volný termín vybere opravdu každý a bez nějakých kompromisů. Zvažte tedy, která volba je pro vás lepší.

Online rezervace levné letenky Dillí - Indie

Letecké společnosti
Oblíbené lety