Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Dillí z Prahy 12.121,- kč

Opět se hlásí naše nevyčerpatelná studna s tipy na levné letenky. Dnes si na své příjdou světoběžníci, hledající asijské město mnoha kontrastů. Vábení turecké letecké společnosti na levné letenky do Indie totiž vede k výhodné cestě z Prahy do 14-ti miliónového města Dillí a zpět. Po kratičké odmlce je to živá voda, protože předchozí letenky do Dillí od Emirates už odvál čas.

Nejvyšší čas si tedy nastolit nové možnosti levných letů. Komu tato informace unikla, režii zde zaujímá Turkish Airlines - záruka bezpečí, pohodlí a skvělého servisu na palubě. Deklarovaná doba pro rezervaci levné letenky Dillí (Delhi) z naší metropole zahrnuje datumy od 8. ledna do 31. července 2015. Najdete tu dva kalendáře, rozdíl v ceně je asi 8,- kč, decentně liší se ve volných termínech, mrkněte a vyberte si.

Specifikace letu do Indie na křídlech Turkish Airlines. Jelikož turecká aerolinka, i přelet bude přes turecké město. Odlet z Prahy nahrává pohodlnějším cestujícím. Proč si ale neprohlédnout hlavní město Turecka - Istanbul. Cca pětihodinová zástávka v Istanbulu tomu jde výrazně naproti. Přílet je na letiště Dillí Delhi Indira Ga... (DEL) Indie. Zpátky z Dillí do Prahy letíte za stejných podmínek.

Tip: Zabijte dvě mouchy jednou ranou! Proč si neokořenit levnou letenku do Indie prohlídkou tureckého velkoměsta a neochutnat tak pravý istanbulský Kebab, navíc za to nemusíte připlácet. Podmínka je jen jedna, opusťte letištní zónu a včas se do ní vraťte. Levnému cestování zdar!

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.121,- kč kalendář

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.113,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety