Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Dillí z Prahy 12.121,- kč

Opět se hlásí naše nevyčerpatelná studna s tipy na levné letenky. Dnes si na své příjdou světoběžníci, hledající asijské město mnoha kontrastů. Vábení turecké letecké společnosti na levné letenky do Indie totiž vede k výhodné cestě z Prahy do 14-ti miliónového města Dillí a zpět. Po kratičké odmlce je to živá voda, protože předchozí letenky do Dillí od Emirates už odvál čas.

Nejvyšší čas si tedy nastolit nové možnosti levných letů. Komu tato informace unikla, režii zde zaujímá Turkish Airlines - záruka bezpečí, pohodlí a skvělého servisu na palubě. Deklarovaná doba pro rezervaci levné letenky Dillí (Delhi) z naší metropole zahrnuje datumy od 8. ledna do 31. července 2015. Najdete tu dva kalendáře, rozdíl v ceně je asi 8,- kč, decentně liší se ve volných termínech, mrkněte a vyberte si.

Specifikace letu do Indie na křídlech Turkish Airlines. Jelikož turecká aerolinka, i přelet bude přes turecké město. Odlet z Prahy nahrává pohodlnějším cestujícím. Proč si ale neprohlédnout hlavní město Turecka - Istanbul. Cca pětihodinová zástávka v Istanbulu tomu jde výrazně naproti. Přílet je na letiště Dillí Delhi Indira Ga... (DEL) Indie. Zpátky z Dillí do Prahy letíte za stejných podmínek.

Tip: Zabijte dvě mouchy jednou ranou! Proč si neokořenit levnou letenku do Indie prohlídkou tureckého velkoměsta a neochutnat tak pravý istanbulský Kebab, navíc za to nemusíte připlácet. Podmínka je jen jedna, opusťte letištní zónu a včas se do ní vraťte. Levnému cestování zdar!

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.121,- kč kalendář

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.113,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.