Turkish Airlines ⇆ Indie - levné letenky Dillí z Prahy 12.121,- kč

Opět se hlásí naše nevyčerpatelná studna s tipy na levné letenky. Dnes si na své příjdou světoběžníci, hledající asijské město mnoha kontrastů. Vábení turecké letecké společnosti na levné letenky do Indie totiž vede k výhodné cestě z Prahy do 14-ti miliónového města Dillí a zpět. Po kratičké odmlce je to živá voda, protože předchozí letenky do Dillí od Emirates už odvál čas.

Nejvyšší čas si tedy nastolit nové možnosti levných letů. Komu tato informace unikla, režii zde zaujímá Turkish Airlines - záruka bezpečí, pohodlí a skvělého servisu na palubě. Deklarovaná doba pro rezervaci levné letenky Dillí (Delhi) z naší metropole zahrnuje datumy od 8. ledna do 31. července 2015. Najdete tu dva kalendáře, rozdíl v ceně je asi 8,- kč, decentně liší se ve volných termínech, mrkněte a vyberte si.

Specifikace letu do Indie na křídlech Turkish Airlines. Jelikož turecká aerolinka, i přelet bude přes turecké město. Odlet z Prahy nahrává pohodlnějším cestujícím. Proč si ale neprohlédnout hlavní město Turecka - Istanbul. Cca pětihodinová zástávka v Istanbulu tomu jde výrazně naproti. Přílet je na letiště Dillí Delhi Indira Ga... (DEL) Indie. Zpátky z Dillí do Prahy letíte za stejných podmínek.

Tip: Zabijte dvě mouchy jednou ranou! Proč si neokořenit levnou letenku do Indie prohlídkou tureckého velkoměsta a neochutnat tak pravý istanbulský Kebab, navíc za to nemusíte připlácet. Podmínka je jen jedna, opusťte letištní zónu a včas se do ní vraťte. Levnému cestování zdar!

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.121,- kč kalendář

⇆ Dillí - Indie (z Prahy) 12.113,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.