Turkish Airlines - Indie - levné letenky Dillí z Prahy 11.940,- kč

Zajímavý tarif mířený do Indie se nyní objevil pod křídly předního evropského leteckého přepravce Turkish Airlines. 29. srpna jsme si uvedli zpáteční levné letenky do Dillí z Prahy s cenou 12.240,- kč od Aeroflot. Hned v zápětí ji překonávájí akční letenky do Dillí z Prahy od Turkish Airlines. Za zpáteční lety v tuto chvíli zaplatíte i s poplatky částku 11.940,- kč.

Platnost akce: období pro booking zpáteční levné letenky Dillí z Prahy je v relativně bohatě zastoupených termínech od 4. listopadu až do konce května roku 2014. Co je nedostupné, jsou lety tam na duben a květen. Jak na to? Otevřete odkaz pro rezervaci levné letenky níže, zobrazíte si tím online stav volných letů.

Popis: Pro srovnání zpáteční levných letů do Indie od Aeroflot (12.240,- kč) nebude na škodu si upřesnit také info k tarifu levné letenky do Indie 11.940,- kč (Dillí) od Turkish Airlines. Aktuální přehled všech výhodných letů do Indie najdete na tomto odkazu.

- online rezervace levné letenky Dillí - Indie 11.940,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.