Turkish Airlines - Etiopie - levné letenky Addis Abeba 9.138,- kč

Za poznáním se můžete nyní vydat do tajemné a zcela mimořádné země. Jsou tady levné letenky do africké Etiopie s odletem z italského Říma a to nejen v návaznosti na zpáteční levné letenky Praha - Řím od 2.260,- kč s aerolinkou Wizz Air, které jsou k nalezení zde.

Pojďme ale zpátky k zlevněným letenkám do Etiopie. Turecká letecká společnost Turkish Airlines nabízí v českém rezervačním systému tarif na levné letenky do Addis Abeba, hlavního města Etiopie za super peníze 9.138,- kč včetně zpáteční letenky, tax a poplatků.

Levné letenky do Etiopie si nyní díky zvýhodněnému tarifu objednáte za cenu 9.138,- kč již na dubnové termíny. Příklad takové rezervace uvádíme například na datum 9.4. - 24.4. Náhled s možností objednání levné letenky do Addis Abeba najdete zde, nebo na konci zprávy.

Stručný popis letu do Etiopie v aktuálním tarifu letecké společnosti Turkish Airlines: odlety jsou uskutečňovány z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie. Zpáteční trasa je stejná.

Vízum: jednorázové vstupní turistické vízum do Etiopie získáte za 20 euro přímo na letišti Bole v Addis Abebě.

Tip: Vybrané levné letenky do Etiopie se díky své ceně pod deset tisíc korun (9.138,- kč) zařazují právem mezi nejlevnější letenky do Addis Abeba! Určitě se tedy vyplatí s rezervací letenky neotálet.

Online rezervace levné letenky Addis Abeba (Etiopie)

- letenky Praha - Řím 2.260,- kč (zpáteční)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety