Turkish Airlines - Etiopie - levné letenky Addis Abeba 9.138,- kč

Za poznáním se můžete nyní vydat do tajemné a zcela mimořádné země. Jsou tady levné letenky do africké Etiopie s odletem z italského Říma a to nejen v návaznosti na zpáteční levné letenky Praha - Řím od 2.260,- kč s aerolinkou Wizz Air, které jsou k nalezení zde.

Pojďme ale zpátky k zlevněným letenkám do Etiopie. Turecká letecká společnost Turkish Airlines nabízí v českém rezervačním systému tarif na levné letenky do Addis Abeba, hlavního města Etiopie za super peníze 9.138,- kč včetně zpáteční letenky, tax a poplatků.

Levné letenky do Etiopie si nyní díky zvýhodněnému tarifu objednáte za cenu 9.138,- kč již na dubnové termíny. Příklad takové rezervace uvádíme například na datum 9.4. - 24.4. Náhled s možností objednání levné letenky do Addis Abeba najdete zde, nebo na konci zprávy.

Stručný popis letu do Etiopie v aktuálním tarifu letecké společnosti Turkish Airlines: odlety jsou uskutečňovány z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko a příletem na Bole Airport, Adis Abeba, Etiopie. Zpáteční trasa je stejná.

Vízum: jednorázové vstupní turistické vízum do Etiopie získáte za 20 euro přímo na letišti Bole v Addis Abebě.

Tip: Vybrané levné letenky do Etiopie se díky své ceně pod deset tisíc korun (9.138,- kč) zařazují právem mezi nejlevnější letenky do Addis Abeba! Určitě se tedy vyplatí s rezervací letenky neotálet.

Online rezervace levné letenky Addis Abeba (Etiopie)

- letenky Praha - Řím 2.260,- kč (zpáteční)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.