Turkish Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.881,- kč

Proč se vydat na let do fascinující Číny? Mnoho Čechů míří za obchodem, ale zdaleka to není jediný důvod, proč navštívit nejlidnatější zemi světa. Na své si příjdou i milovníci 4 tisíce let staré kultůry. Na takovou nebo i jinou výpravu lákají přední aerolinky Turkish Airlines.

Právě teď se naskýtá příležitost objednat si levné letenky do Pekingu z naší metropole. Cena za zpáteční spoj včetně všech tax a poplatků činí příjemných 12.881,- kč. Berte v potaz, že je podstatný rozdíl letět s Turkish Airlines nebo jinou leteckou společností. Turecký přepravce vždy dbá na pohodlí a příslušný komfort na palubě.

Dostupnost: Obousměrné letenky Peking ve směru z Prahy objednávejte zimní období. Dostupné jsou termíny od 19. ledna do 28. února 2015. Jelikož nemáme kalendář, jako příklad může posloužit let Praha - Peking a zpět v datu 22. - 29. ledna 2015. Ukázku rezervace hledejte na konci článku.

Tarif Turkish Airlines na levné letenky Čína z Prahy má pouze jedno mezipřistání a to v Istanbulu. S ohledem na vybrané datum a hodinu letu se u mezipřistání nemusíte zdržet déle než dvě a půl hodinky. Spoj se řadí mezi méně náročné, dá se tak směle podniknout i s dětmi. V prodeji do vyprodání.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.881,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.