Turkish Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy 12.881,- kč

Proč se vydat na let do fascinující Číny? Mnoho Čechů míří za obchodem, ale zdaleka to není jediný důvod, proč navštívit nejlidnatější zemi světa. Na své si příjdou i milovníci 4 tisíce let staré kultůry. Na takovou nebo i jinou výpravu lákají přední aerolinky Turkish Airlines.

Právě teď se naskýtá příležitost objednat si levné letenky do Pekingu z naší metropole. Cena za zpáteční spoj včetně všech tax a poplatků činí příjemných 12.881,- kč. Berte v potaz, že je podstatný rozdíl letět s Turkish Airlines nebo jinou leteckou společností. Turecký přepravce vždy dbá na pohodlí a příslušný komfort na palubě.

Dostupnost: Obousměrné letenky Peking ve směru z Prahy objednávejte zimní období. Dostupné jsou termíny od 19. ledna do 28. února 2015. Jelikož nemáme kalendář, jako příklad může posloužit let Praha - Peking a zpět v datu 22. - 29. ledna 2015. Ukázku rezervace hledejte na konci článku.

Tarif Turkish Airlines na levné letenky Čína z Prahy má pouze jedno mezipřistání a to v Istanbulu. S ohledem na vybrané datum a hodinu letu se u mezipřistání nemusíte zdržet déle než dvě a půl hodinky. Spoj se řadí mezi méně náročné, dá se tak směle podniknout i s dětmi. V prodeji do vyprodání.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.881,- kč rezervace