Turkish Airlines - Čína ↔ levné letenky Hongkong z Prahy 11.187,- kč

Letenky od Turkish Airlines nepatří mezi nejlevnější, občas se ale objeví výjimka potvrzující pravidlo. Příkladem budiž levné letenky do Hongkongu, které jsme mohli získat v tarifech Turkish Airlines naposledy předloňské léto. Cena k vycestování za zpáteční lety z Prahy do Hongkongu tehdy byla na hranici třinácti tisíc kč. Uplynula nám pěkná řádka měsíců a letenky do Číny od tohoto špičkového dopravce jsou k dostání za skvělých 11.187,- kč!

Ve srovnání s tím předchozím je to tedy úspora cca dva tisíce kč. Dostupnost letenek udává akční kalendář znázorňující volné dny. Zabukujte si letenky HongKong z Prahy za svělých 11.187,- kč včetně tax a poplatků na data od 29. října 2014 do 29. prosince 2014. Na rezervaci máte čas do stažení akce, kdy cena pozbyde platnosti.

Informace k akčnímu letu do Číny: Let vede z letiště Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika a je podmíněn jedním mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (při cestě tam i zpět). Přilétá se na Hong Kong Intl, Hongkong, Čína. Délká mezipřistání je cca 2 až 3 hodiny. Zpátky po stejné trase.

Pár tipů na závěr: Zmapujeme-li si celkovou situaci v kategorii levné letenky do Číny, narazíme na zajímavé lety do měst Šen-Jang, Peking, Chongqing, Xi An a také Šanghaj. Zaměříme-li svou pozornost na letenky přímo do dnes avizovaného HongKongu, narazíme na akční tarif s letenkami od Jet Airways a British Airways za 11 tis. kč s odletem z Prahy a návratem do Mnichova, ty už jsou ovšem fuč.

Za stejnou cenu nyní poletíme trasu Praha - Hongkong a zpět, plusové body pro tuto akci však zaručuje prvotřídní evropská aerolinka Turkish Airlines, lepší cena a pouze jedno mezipřistání.

 

↔ Hongkong - Čína z Prahy 11.187,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.