Turkish Airlines - Čína ↔ levné letenky Hongkong z Prahy 11.187,- kč

Letenky od Turkish Airlines nepatří mezi nejlevnější, občas se ale objeví výjimka potvrzující pravidlo. Příkladem budiž levné letenky do Hongkongu, které jsme mohli získat v tarifech Turkish Airlines naposledy předloňské léto. Cena k vycestování za zpáteční lety z Prahy do Hongkongu tehdy byla na hranici třinácti tisíc kč. Uplynula nám pěkná řádka měsíců a letenky do Číny od tohoto špičkového dopravce jsou k dostání za skvělých 11.187,- kč!

Ve srovnání s tím předchozím je to tedy úspora cca dva tisíce kč. Dostupnost letenek udává akční kalendář znázorňující volné dny. Zabukujte si letenky HongKong z Prahy za svělých 11.187,- kč včetně tax a poplatků na data od 29. října 2014 do 29. prosince 2014. Na rezervaci máte čas do stažení akce, kdy cena pozbyde platnosti.

Informace k akčnímu letu do Číny: Let vede z letiště Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika a je podmíněn jedním mezipřistáním na letišti Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko (při cestě tam i zpět). Přilétá se na Hong Kong Intl, Hongkong, Čína. Délká mezipřistání je cca 2 až 3 hodiny. Zpátky po stejné trase.

Pár tipů na závěr: Zmapujeme-li si celkovou situaci v kategorii levné letenky do Číny, narazíme na zajímavé lety do měst Šen-Jang, Peking, Chongqing, Xi An a také Šanghaj. Zaměříme-li svou pozornost na letenky přímo do dnes avizovaného HongKongu, narazíme na akční tarif s letenkami od Jet Airways a British Airways za 11 tis. kč s odletem z Prahy a návratem do Mnichova, ty už jsou ovšem fuč.

Za stejnou cenu nyní poletíme trasu Praha - Hongkong a zpět, plusové body pro tuto akci však zaručuje prvotřídní evropská aerolinka Turkish Airlines, lepší cena a pouze jedno mezipřistání.

 

↔ Hongkong - Čína z Prahy 11.187,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety